Ko ima 2 ili više Citrača

charllie

Active member
Evo pri meni momentalno na gruntu,C5 karavan hdi,Piksac 1.6i te sinova Xantija 1.8i,jedno vreme bila dva xm-a,xantija karavan i limuzina.
Svabama pristup zabranjen,pred kucom jos nekak.
 

toma

Active member
ne daj joj da ide gdje ona hoće! zatvori je u garažu
a ima dvije mogućnosti, riješiti probleme koji su kod prijašnjeg vlasnika kak ti "popravljeni" ili ga rastavit xD

ako se odlučim na prvu onda ostaje zauvijek kod mene i služit će mi kao oldtajmer xD
ionako razmišljam o drugome samo veliki izgledi da više neće biti citrač
 

Lix

Active member
dve pokore imam i curu, ako bog da na ljeto cu uzet trecu jer zašto bi čovijek sebi olakšao život, bolje ovako sa citraćima se patit... ni jedno od navedenog nije mlađe od 98 :whistling: :D
 

toma

Active member
dve pokore imam i curu, ako bog da na ljeto cu uzet trecu jer zašto bi čovijek sebi olakšao život, bolje ovako sa citraćima se patit... ni jedno od navedenog nije mlađe od 98
kako bi se reklo: to mora da je ljubav xD xD
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Evo da predstavim svoje citrose:
Saxo 1.1 '99 jogunasto gradsko cudo!
C3 1.4hdi '07 mali div, nepoderiv, prevezao sve i svasta! Prezivio dvoje djece!
I konacno,gospodin C5 2.0 hdi '11 hidraulika. Guzica mi ne zeli sjesti ni usta drugo nakon vakvih sjedista...
 

Ax boy

Well-known member
Dobra večer drage kolege. Vlasnik Berlinga 2.0hdi 2002.( goldie boja - zlatko)( teorijski mladi vlasnik , tata ga vozi od prvog dana a prenio ga na mene nedavno ).-532 000km i vozim aixa '98spota sa 86 000 km - trenutno je na oglasu ali ga i vozim dalje. Uskoro planiram u potražnju za nekim hdi c3-jem možda kad se steknu povoljni uvjeti. Pričajte još , tko šta vozi,koliko citroena i tako. Hajde da ludujemo oo op op ;)
 

markan1000

Well-known member
evo da se i ja pridružim ponosnom društvu:
1. od 2014. u vlasništvu imam C4 II 1,6 HDI 110 KS, 2012. godište, trenutno je na 88.000 km. Trenutno za njega samo riječi hvale, jako jako volim taj auto
2. od prije par tjedana postali smo vlasnicima i jednog C3 I, 1,4 benz, 2005., trenutno 196.000 km. Ne može se uspoređivatis četvorkom, ali zasad uživam u njemu. Vrijeme će tek pokazati koliko ću zadovoljan biti.

Inače u ženinoj obitelji su još dva primjerka C3 I (sestra i tetka), i jedan c3 II (djed). U mojoj nema Citroena, ali ima jedan stari Pežo 205, 1989. godište s niti 100.000 km tako da je još itekako u voznom stanju.
 

Špica

auto moto
Xsara 1.8 16v 1998.vts sa 277tkm još ide, cura vozi C3 1.4hdi 2002.sa 305tkm, sad uzeo C3 1.6bluehdi 2016.sa 36tkm... Veselo
 
Na vrh