Ko ima 2 ili više Citrača

hacti

made in france
A sta fali BX-u? bolji auto od ostala dva! :D

U mojoj stali BX 15 TGE i Xantia 1.8i!
ma nefali nista bixiju definitivno je bolji i jednostavniji od hydroactive ali ovaj sto ja imam mislim da nece vise sluzit za voznju jer vec jaaako dugo stoji na travi mislim da nema vise podova pragovi su u gornjoj zovi "kao" cijeli!!!! jedino sto je taj auto trosio manje od upaljaca!!!!!!!!:aplauz:
 

RI-222

Member
ma nefali nista bixiju definitivno je bolji i jednostavniji od hydroactive ali ovaj sto ja imam mislim da nece vise sluzit za voznju jer vec jaaako dugo stoji na travi mislim da nema vise podova pragovi su u gornjoj zovi "kao" cijeli!!!! jedino sto je taj auto trosio manje od upaljaca!!!!!!!!:aplauz:
evo "lakii" kupi jos jednog bx-a za dijelove :D
 

Sale123

New member
sada ih imamo samo dva:

Bx 1.6i 92 god.
C5 2.0 HDI 2006 god.

jedno vrijeme smo imali 4 citroena u dvorištu :wub:, ali za sada je omjer citroen vs peugeot 2:2 :D
 

ExOduS442xb

Racing
Bio je GS iz 1975 no on je otisao 85' kada je BX stigao :D
Trenutno je tu C5, BX i još jedan raskupusani za dijelove BX. Stara već pomalo živčani :D
Bio je tu plavi C25 no on je sada neke u Županji valjda.

Za sada 2(3) komada :D
 

jurapz

New member
Kod mene xm 3.0 v6 12v 89´ , bratov 3.0 v6 24v 92` još tri komada v6 12v za dijelove:grin:
Cx 2400 Pallas 79` i još tri cx-a za dijelove
Ds 2.3 i.e. 74` Pallas i niti jedan za dio:rolleyes:
C5 2.0i 05`
Visa 1.1 83` mislim da nisam ništa zaboravio:grin:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Kod mene xm 3.0 v6 12v 89´ , bratov 3.0 v6 24v 92` još tri komada v6 12v za dijelove:grin:
Cx 2400 Pallas 79` i još tri cx-a za dijelove
Ds 2.3 i.e. 74` Pallas i niti jedan za dio:rolleyes:
C5 2.0i 05`
Visa 1.1 83` mislim da nisam ništa zaboravio:grin:
Golden star member. :)
 

Vedran

New member
Jel se broji malo proširena obitelj?

Ak da onda smo jaki:D

Ja- C2 VTS, saxo VTS za rally (prije toga 5 axeva- uključujući GTi i 1.6 na fergazere i DAK)
Šogi- C2 VTS
Punica- C4 by Loeb, Berlingo XTR 110
 
Na vrh