Kako rastaviti cajgere i dio armature

jura

New member
Meni je na dizel xantiji cajger pokazivao maaaalo goriva u rezervaru ali rekoh sam sebi, imam vremena dok se upali lampica rezerve. Ono što nisam znao je sitna činjenica da je lampica pregorila. Možeš zamislit moje osjećaje i kakve su mi riječi preletile preko usana kada sam to shvatio?
Inače, skinuti armaturu nije umjetnost, jbg, ne sjećam se postupka ali bio sam iznenađen lakoćom kojom je sve obavljeno.
 

zgodny

New member
Ima više izvedbi instrument ploča za xantiju.. najčešća je sagemova, ali i njih ima više..
ovo bi ti moglo pomoći:
Kad kreneš rastavljati, obično ima nekoliko šarafa koje moraš odpustiti,
ali čini mi se da se lampice samo odvrnu i izvuku zajedno sa plastičnim
malim kućištem (držačem: 10 i 11 na slici) idu ti W3W zaruljice nutra 2, 3 i 5 W.

nakačio sam i uputu kako rastaviti sve..Pogledajte privitak XANTIA - Skidanje - postavljanje _ Sklop brojaèa.pdf
 

zoran37

New member
Ovak to izgleda kad se mjeri na plovku. Jel to valja il ne valja? Meni izgleda koda da ne valja. Možda i valja, neznam?


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=qlPB2CWKK7s&feature=feedu[/ame]
 

Dalibor

Dado Tornado
što se tiče samog mjerenja...
trebao bi promjeniti mjerno područje instrumenta.
prema ovom što se vidi iz videa mislim da je instrument na prevelikom ili premalom području.
znači okreni kotačić prema idučoj većoj ili manjoj brojci da imaš na displayu X.XX ili XX.X
sada je na displayu .XXX
 

daracc991

New member
eo decki,skuzio sam da mi je otisla sijalica na satu/temperaturi,pa sad ukratko kako skiniti taj dio plastike,gdje se nalazi sat,prekidac klime i 4xpokazivaca,i kaka sijalica ide?neka standard ili posebno nesta?
 
Na vrh