• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

K: Alu felge za Saxo, 3x98

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

banks555

New member
raspitao sam se za te distancijere kostaju od 100-150e, koplet most i glavcine 1500 kn sa autootpada, a u oglasima same felge 3x98 su do najvise 700-800kn....samo to se proda odmah...sad ako se sta nađe al sumnjam vec aktivno trazim par mjeseci

a ti distancijeri? dali ima ko za prodat? ili di se nađe toga ako zna tko?
 

RI-222

Member
Teško češ ih nač.Ja sam ih tražio ali nema nigdje,mislim da ima neka firma koja radi distance po naruđbi kod nas našao sam je na njuškalu.
 

sLi

Dr. Xsara
odi kod nekog tokara i objasni sta ti treba...

jucer sam bio kod frenda pa ima glavcine za saxo sa 4 rupe, a dobose eventualno od 206 s tim da su sa abs-om i pitanje kolka je razlika u duljini pikse, ali imam ti i opciju zadnja klijesta sa 307, stigao frisko...
 

sLi

Dr. Xsara
ovako...klijesta zadnja od 307 i glavcine od saxa sa 4 rupe 100€

ako se odlucis na adaptere imam ti i tokara koji to moze odradit
 

RI-222

Member
Koliko vidim jako su ocuvane nema ogrebotina i dobro izgledaju:palacgore: ces ih farbat ili pustit ovakve i ako nije tajna koliko su dosle na kraju? cijena oglasa je bila 10000 kn a toliko valjda nisu bile:p
 

banks555

New member
ma nisu lose, s timm nikakvim izborom felgi jos su i dobre, a sve skupa s dostavom mi je doslo 800 kn, a neda mi se farbat jer ima nekih sitnih, zanemarivih ogrebotina sto može proc :)
 

banks555

New member
ma trazene su da, od ax gt ima dosta aluminijskih za kupit, al jbt sto su ruzne...ove donekle izgledaju na nesto baren ljepse auto zgleda ;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh