• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

K: Alu felge za Saxo, 3x98

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

banks555

New member
ej pozdrav, za svog saxa bi mi trebale jedan komplet aluminijskih 3x98, nigdje ih ne mogu naci..pa ako ko ima pomagajte:)
 

banks555

New member
a gledam dosta, ali taman da idem na otpad promjenit glavcine nađem neki oglas i naravno proda se u roku par dana...ako ko ima ili zna ko ima nek javi 0917828850
 

deda

New member
Felge 13" više nitko ne proizvodi, a kamoli 3x98,zadnje kolko znam proizvodio ih je Alessio,ali ta tvornica je propala.Probaj naći preko oglasa ili na otpadu,pašu ti od AXa ili Peugeota 106.I da staviš glavćine i doboše sa rupama 4x108,nećeš naći lako felge 13",ali može se naći 14".Samo gume koje odgovaraju su poprilićno skupe,dimenzija 185/55R14,ili 185/50R14.
 

banks555

New member
ma ima ih dosta po oglasima, ali naravo srbija, bosna itd... u hrv. san naso isto par ali to se odmah proda..

sLI kako bismo se dogovorili za glavcine?
 

sLi

Dr. Xsara
pa gle ja sam u ri...ako si ti il neko od tvojih u prolazu, nazoves i nademo se

ako ti je problem, mozemo se dogovorit da ti ih ostavim na autobus, samo onda bi mi trebala prethodna uplata na racun

imao sam i zadnji most sa 4 rupe, al se prodao
 

RI-222

Member
E bas sam gledao da smart mozda ima drukciji razmak rupa ali sam mislio da postoji samo 3x98 razmak,se može sa distancama prebacit na 4 ili 5 rupa mislim da mi je netko to rekao da moraju bit dostance 2 cm ne manje ako su sa npr.3 rupe na 4/5?
 

gox

New member
VW-ovci prebacuju s 4 na 5 bez problema s distancama. A debiljina bi trebala bit tu negdje, da bude to sigurno :) S 3 na 5 to ne znam, ali ja imam s 3 na 4x108 16mm su debele :)
 

RI-222

Member
Ja bi sebi te distance stavio da nisam nasao felge(tvoje),bolje mu je ako si ne nađe felge da stavi distance koje ti imaš po meni je to najbolje ili ove original čelične sa auta proširit:D
 

sLi

Dr. Xsara
sutra idem kod frenda, pa cu ga pitat sta tocno ima i kolko para, ako ti pase cujemo se telefonski...malo mi je posao zivnuo pa me nema ni pod razno...
 

gox

New member
Možes stavit bilo koje, npr. 175/50 13 i onda izgleda guma navučeno malo (lijepo za izgled, loše za drajvanje), možeš i 195/45-13, ima izbora :) Rijetke i skuplje jesu, ali svakom po volji :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh