• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

K: Alu felge za Saxo, 3x98

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

deda

New member
Ne treba se zamarati sa nećim što je davna prošlost.Danas se da jeftino naći na otpadu glavčine i čeljusti i zadnji doboši od novijih Saxića ,ili nekog drugog Citroena ili Puga sa četri rupe i onda biraš felge kakve oćeš.
 

RI-222

Member
Znam ali ako naletis se isplati jer felge mozes kupit za 500-800 kn i gotovo,a ako ides kupovati glavcine i sve to pa jos i felge sa 4 rupe koje ce kostati sigurno vise nego te sa 3 rupe,bar ja tako mislim:)
 

deda

New member
Ako je auto već star,a sigurno je,tako i tako trebaš nove doboše,pa uzmeš sa 4 rupe.A glavćine i čeljusti imaš imaš na otpadima za siću,a diskovi ti ionako trebaju novi,to je potrošna roba ko i ploćice.A onda možeš birati felge od Puga,Citroena i Forda,nego stavljati te sa tri rupe,pa ako slućajno koju sjebeš,gdje ćeš ih opet naći.
 

deda

New member
Pa sada ako si naletio na neke jeftine,dok traju, traju,ali inaće se ne isplati tražit,a i teško da nađeš koje već nisu sčvrkane i oguljene,pa onda još i to moraš sređivat.Ja da sada tak nekaj trebam odma bi se prebacio na 4 rupe i miran sam.
Nabavio sam prije tri mjeseca originalne al felge za GSA,od kuda su došle ne pitaj,preko 7 gora,7 mora i 7 dolina.Na njega niš ne paše,nego samo za njega,ne postoji auto od kojeg bi pasale.Platio sam ih 150€,pa onda 55€pjeskarenje,sad ih moram malo pokrpati gdje su oštećene(nije niš jako,ali treba),pa pofarbati,pa polirati,dio gdje moraju biti sjajne,pa dat napravit čepove za srednju rupu i ta igra bude došla na kraju skoro 300€.
E sada pitam te ja dal bi mi netko dao za njih 300€ da ih hoću prodat,možeš mislit.Ali kaže se:tko voli nek izvoli,nigdje ih nema,a ja ih imam,he,he,a to košta.
 

RI-222

Member
Ja svoje moram isto srediti ,ali nema veze pa necu ja tog ax-a vozit neznam koliko mozda godinu dvije najvise bit ce mi dovoljne te felge,te felge cu ja mislim lako prodat ako ih uopce budem prodavao(vjerovatno ni auto necu prodat nego cu ga dat nekom u obitelji)ali i fora su mi te felge sa 3 rupe malo auta to ima.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh