Izgubljen ključ i reprogramiranje ključa

bikerbj

Member
Bok svima, nije me dugo bilo ovdje ali evo me opet.
Isprike što sam otvorio temu u rubrici C1...žurba..
Znači imam problem sa C3, 2006 godina 1.4 hdi, inače
auto je metak i ja sam mu drugi vlasnik. Prethodni vlasnik
je izgubio original ključ i sad koristim rezervni i sve ok
ali nema daljinsko zaključavanje na sebi. Kad zaključam
on sklopi retrovizore i žmigavci blinkaju kao kad zaključam sa daljincem.
E sad našao sam na internetu ključ ali ga treba isprogramirati,
imam dijagnostiku i radio sam to ali većinom na drugim autima ne na francuzima.
Ima li tko kakvu ideju....hvala...
 

bikerbj

Member
Trebaš narezani ključ sa elektronikom i trebaš kod za uparivanje imobilizatora sa vozilom.
Kod dobiješ u ovlaštenom za 30 kuna.
Otvoriš Diagbox, odeš u BSI, pa pack repair, pa tamo ima nešto sa ključevima, skužiš ćeš uglavnom.
I onda pratiš upute na ekranu :)
tako sam si i mislio samo nisam znao da se dobije kod ovlaštenog....neznam može li se mailom ili se mora ići osobno...
uglavnom ovaj naš u bj traži 1420kn za ključ a ustvari to je cijena u ovlaštenima...
 

Cutac

Prèkaroš
Moraš osobno. Tj. mailom možeš poslati presliku osobne i prometne kao dokaz da si vlasnik, ali moraš osobno po papir.

uglavnom ovaj naš u bj traži 1420kn za ključ a ustvari to je cijena u ovlaštenima...
Originalni ključevi svakako jesu dosta kvalitetniji od kineza. Sad, jel ti to vrijedi 1200 kuna, sam procijeni.
 

bikerbj

Member
Moraš osobno. Tj. mailom možeš poslati presliku osobne i prometne kao dokaz da si vlasnik, ali moraš osobno po papir.


Originalni ključevi svakako jesu dosta kvalitetniji od kineza. Sad, jel ti to vrijedi 1200 kuna, sam procijeni.
ma naručio sam već ključ i dođe me 56€, narezivanje je gratis jer imam kolegu koji to radi a sutra idem u ovlašteni po kod da vidim hoće li mi ga dati....
 

bikerbj

Member
Ja sam u Križevcima prije par godina kupio komplet s narezivanjem i programiranjem bez koda 400 kn. Izvukao je kod iz BSI-ja.
ma sad ću ovako, ključ je tu za dva do tri dana iz NL a kod ću uzet kod ovlaštenog....
 
Na vrh