Iskustva XM

charllie

Active member
Naleti na njega 98-me u Gracu kod AUTOLANDA ,probna voznja i padoh u trans.U to vrijeme vozih Bx-a solidan auto prakticna i ugodna ergonomija,puno prostora ,dobar dizel pa mnogima nedostizna hidraulika no Xm bijase druga prica,druga dimenzija.Uhvativsi rucku i otvorivsi ta golema vrata odjednom divljenje,emocije i strah pred ovom limuzinom,ugodne fotelje koje smiruju, kod s brojevima bez kojeg nece da" rikne",bord com. koji svasta obavjestava i upozorava taj neponovljivi prekidac svjetala na volanu koji tako dobro lezi u ruci,skriveni pretinci u vratima,pa ventilacija za odzadi i pogled u retrovizor u kojem se negdje u daljini vidi prvo zadnje staklo... toliko prostora(jednom mi ga jedanaustrijanac nazvo Wohnzimmer).Nekoliko neprospavanih noci zbog opcinjenosi i strahova naspram tolike elektronike i hidroaktivnog ovjesa nije me pokolebalo (hvala bogu, iako sam kasnije shvatio strah je najveci neprijatelj) te dodjoh natrag da ga uzmem.No auta nema i ja se sav jadan vratih kuci.Sljedeci dan nadjoh 2.0i u novinama,probna voznja,ruka ,isplata i napokon limuzina bjese moja.Kuci ga vozase kolega Peter a ja za njime u Bx-icu, no zajase ga on posteno pa mi nesta s ociju kao sto sam ja kasnije nestajao drugima.Pruzio mi je dosta nezaboravljivih trenutaka i uzitaka kao i hrvanja ponedjeljkom na putu za Austriju s jednim bmw5 2.0i dok ga jednom ne pretekoh na -4 temp. s vanjske strane u zavoju otad je ostao paf te me preticao jedino na punoj crti ili u mjestu jer za mene je to tabu.Da ne duljim previse nakon 5g druzenja uzeh Xm-a2.1td II i dalje jasem na njemu kao John Vajne.Pozdrav Xm-ovci gdje god bili:angel:
 

Mario29

New member
Pozdrav.ako bi netko podijelio iskustva savjet i sve vezano za xm 2.0turbo CT vsx.svidio mi se auto i očuvan je max,ima opremu ko avion i plin Regan je tako je to prednost.zanima me motor jeli dugotrajan ili se kvari 95je godina...sve korisno dobro dode...
 
Na vrh