Iskustva i preporuke guma za Xsaru Picasso

deda

New member
Plati meni kešom za felge i gume,kao što plaćaš u Sloveniji pa će te isto koštat,ne gubiš vrijeme,ne trošiš na put i benzin i država će imat od kud isplatiti plaće za svoje pulene.Ovako će ti uzet i ono malo kaj ti je još ostalo.
 

madmac

Member
Pa gle Deda, nije problem platiti kešom al da bude isto ko u Sloveniji....
Iskreno ljepše i ugodnije je to napraviti ovdje ne gubiš tolko vremena ..
Ja sam zvao lokalne vulkanizere i uvijek se javljala nekakva razlika od 100 kuna po gumi !!:mad::mad:
Pa ako možeš dati cijenu kao u SLO ja dolazim kod tebe !:angel::)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Koje gume očeš?Mislim na marku i dimenziju.
Deda,sad si i mene zaintereseral :D

Evo,čovek te je pital ponudu za GY i Savu eskimo u dimenziji 185/65/15..reci nam svoju cifru :confused:
Kod Furlana je:
sava eskimo s3+ - 42,85 € što je cca 325 kn..
GY ultragrip 8-54,14 € što je cca 410 kn..

Ak imaš približno slične cijene,mislim da buš imal fanj mušterija :whistling::D

btw. sad sam bacil pogled na cijene dotične Savine gume kod AutoKreše.. 527 kn :eek::eek:..s uračunatih 5 % za gotovinu..
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Sutra ću napisat što sve ima po kojoj cijeni,danas sam imao nebuloze do neba.Mi se tu trgamo i ćudimo servisima od citroena,ajd kupi namještaj,pa da vidiš zajebavanja do bola,a da ne velim da sam dobio kutnu garnituru u dve boje,nitko živ se ne javlja na tel,pa pići tamo,još me se skoro našpotali da kud sam gledao,kao da mogu vidjet kroz zapakiran namještaj što je nutra. Sad opet čekaj do preksutra,a stari namještaj sam pobacao van,pa moram telku gledat ležeći na stolu.
 
Na vrh