Hlađenje motora

Zigy

New member
Ekipa, koja tecnost se koristi za hladne hane, obicni antifriz ili neki G12? :confused: Poz
Pomagajte...pasce snijeg a ja ne znam sta da sipam u hladnjak...sad mi je trenutno zelenkasta tecnost unutra sto moze biti permant ali nisam siguran! HELP :confused:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Pomagajte...pasce snijeg a ja ne znam sta da sipam u hladnjak...sad mi je trenutno zelenkasta tecnost unutra sto moze biti permant ali nisam siguran! HELP :confused:

Najbolje da i dalje točiš zeleni antifriz, jesi izmjeril do koliko ti drži - ?
kad si zadnji put mjenjal komplet antifriz?
 

Zigy

New member
Najbolje da i dalje točiš zeleni antifriz, jesi izmjeril do koliko ti drži - ?
kad si zadnji put mjenjal komplet antifriz?
Prosle godine kad sam ga uzeo bilo je zamjenjeno, msm tako su mi rekli valjda nisu slagali i mjerio sam...isao je ispod -40 ali sad mi je na minimumu boca pa bih trebao dosuti! Sipacu taj antifriz pa sta Bog da! :hm: :)
 

Krky

Lakerski profesionalac
Prosle godine kad sam ga uzeo bilo je zamjenjeno, msm tako su mi rekli valjda nisu slagali i mjerio sam...isao je ispod -40 ali sad mi je na minimumu boca pa bih trebao dosuti! Sipacu taj antifriz pa sta Bog da! :hm: :)

Zlu netrebalo, izmjeri ti sada još jednom, ako je ispod -20 možeš bez brige i do 1l dolijati ženinu destiliranu vodu od pegle, ja obićno sunem kišnicu..
..a da bi bio slućaj da ti antifriz drži do -7 a vani je -17 neće motoru ništa biti, samo se bude malo zgrušalo, sigurno se nebude smrzlo i razdrapilo blok:D, zlu netrebalo:D:D
 

megi

New member
Izgleda da mi reostat ventilatora ne radi tj. prva brzina a ni drugu nisam još čuo da se upalila.. koliko košta taj dio?
 
Na vrh