Hitno, sranja po autu, potrebno poliranje

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!
Imam neka sranja po laku, jedini nacin je poliranje. Sad sam na mobu i ne da mi se pisati, detalje dam kad dodjem na komp.
Jel zna tko kojeg polir majstora u krugu od 100 km od siska?
Nije bitno koliko kosta ili sto vec, jedino je bitno da sto prije moze napraviti.

Imate preporuku?
 

Cutac

Prèkaroš
Dečki, hvala na preporukama , ali našao sam poznanika koji će mi sutra srediti :weeabooface::grin:

A o čemu je riječ?
Evo ovako. Živim u Sisku i vjerovatno ste čuli za našu čuvenu usranu rafineriju. Svako malo rade nešto, ne znam što i kad to rade, na dimnjake izlaze razna sranja, a među njima je i sumpor. To su radili u subotu i taman tada sam ja bio u tom kvartu. I, uz mnoge, i moj auto je dobio hrpu crnih točkica posvuda(krov, hauba, stakla, farovi, felge) koje se ne daju skinuti i koje nagrizaju onaj prozirni lak.
To moram skinuti što prije da se ne zapeče i zato je bila riječ "hitno" u naslovu teme. :oops:

Ovim postom bih htio predložiti svima koji čitaju da ne parkiraju u kvartu "željezara" u Sisku i također bih htio reći da nabijem na :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura: one kretene koji to ne održavaju.
Jednom su se isule neke kemikalije po autima i odgovor na žalbu je bio "Niste tu trebali parkirati". :cenzura::cenzura::cenzura:em im mater.


Nadam se da će poliranje sutra to srediti :(:hm:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Sranje, kompa, sranje..:hm:
Nadam se da budeš to uspješno riješio tj da ti frend zna kaj dela...jer lak je jako lako spalit poliranjem ako se ne radi kak treba :whistling:

Držim fige da sve prođe kak treba :palac-gore:
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala :grin:

Nadam se da će i krom uspjeti srediti. Sav je točkast i muljav, a hauba izgleda kao da je 15 godina stara :hm:
Budem sutra poslikao.
 

vborovic

C5 modifikator
Ne znam koliko se poliranjem bude uspjelo izvući lak, dubinske ogrebotine idu (do neke granice), ali ovo što ostavlja krater trag (kada se površina otapa, i može biti udubina ili brijeg), to je već malo veći posao ... kasko (full ili koji bi pokrio karoseriju) pretpostavljam nemaš?
 

Cutac

Prèkaroš
Majstor je rekao da se sve da bez problema srediti, jedino je za haubu sumnjičav jer se zbog topline motora brže suši taj sumpor.
Kasko imam, ali neću se obraćati osiguranju dok ne vidim kakav će ishod sutra biti.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ako je kolega siguran i ima prakse ok. Ako ne uhvati se ovih predloženih u zg, oni će ti po viđenju auta odmah reći što mogu a što ne. Svakako nam javi ishod.
 

vborovic

C5 modifikator
Ne znam dal ti bude kasko od pomoći, nakon što netko obavi zahvat na autu (šteta -> servis -> kasko u praksi ne prolazi, osim ako si nisi jako dobar s ljudima ... :D )
 

Cutac

Prèkaroš
Evo slika.
Ja osiguranju ne moram reći da je išta rađeno. Imat ću samo manje točkica po laku ako budem prijavljivao.









 
Posljednje uređivanje:

NodiSa

RajvoSa
Samo ti przi po kasku, nema govora da ne priznaju... Meni su kamencice sa ceste i izlupanu haubu na proslom autu priznavali...
Pa zasto ga placas!!! Samo deri i sretno...
 

Cutac

Prèkaroš
Evo ga :D
Izgleda kao nov :D
Na jednom dijelu je hauba blago mat(5x5 cm), ali kakva je bila, super je.
Sve je ispolirano, svjetla, sva stakla, limarija i krom.
Sad ceradu u gepek i kud idem, ide i ona.











 

akiramar

Active member
Znaci, samo si polirao, bez lakiranja?
Nevjerojatno... Ajde nam javi tko ti je napravio (i za koliko)...
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh