Hitno, sranja po autu, potrebno poliranje

Cutac

Prèkaroš
Samo poliranje. Sredio mi je poznanik, a novce nije htio :confused::grin:

I jutros kad sam stao kraj auta sam vidio da je nešto preko noći palo i lagano ulubilo krov.. Kad nemaš sreće, nemaš :(
 

Phantom

Drajver
ja mislim svoj auto ispolirat kod majstora jer je zima napravila svoje, parkiralište svoje itd.. zanima me kada se auto ispolira, kako je sa staklima. Neko mi je rekao da ostane polirna masa i na staklu te da poslije par pranja nestane? vaša iskustva
 

Cutac

Prèkaroš
Opet, :cenzura::cenzura::cenzura:em li ti Sisacku rafineriju da ti :cenzura::cenzura::cenzura:em.
Sad ima dosta manje piknica, ali opet ispod nekih ostaju rupice.

Ne znam da idem na kasko ili frendu na poliranje...
Ali moram cim prije jer sto vise cekam, vise rupica ostaje.
 

Cutac

Prèkaroš
Nabavit ću zolju za rafineriju..

Imam glinu, ali bolje polirati. Sredi cijeli auto. Onda nanesem vosak i mirniji sam.
A ne znam kad su to radili, petak ga prao, ništa na njemu.
 

Cutac

Prèkaroš
Nemam pojma. Bio sam svuda u ova dva dana. To po noći puštaju, petak bio kod frenda na otvorenom, doma također. Subotu bio na otvorenom, ali pod brajdom.
Ima na svakih 30 cm točkica(prošli put je bilo na svakih 5) jer ovaj put nisam bio parkiran u kvartu gdje je rafinerija.
 

Milosh

Test
A šta tacno puštaju? Nevjerovatno da ispuštaju nešto što toliko oštećuje auta a da se ništa ne radi po tom pitanju. Mislim, kod nas je nažalost vjerovatno, ali ne bi trebalo biti..

Koliko ja znam, ako su u pitanju čestice prljavštine koje se se zalijepile, pravilno bi bilo skinuti ih glinom prije poliranja/voskiranja.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
Neka metoda čišćenja dimnjaka koja pušta rastaljeni sumpor u zrak. I bude nezamjetna kiša sumpora.
Radnicima koji su parkirali u neposrednoj blizini se dogodilo da im skroz zaspe aute da moraju lakirati..
 

Cutac

Prèkaroš
Sad sam zvao frenda, veli na moru. Otišao kod drugog, dao mi onu sporu polirku, sad sam si uzeo krpu, još moram polir pastu i nekad se bacam na posao.
U sri i pet zauzet, ne znam kak ću to izvest...
 
Na vrh