Grand spacetoure 1.6, 120, 2019

Srdjan_Va

Member
Ne znam kakvo je Vase generalno misljenje za kvalitet zavrsnice ali meni je sve nekako plasticno, koliko god da lepo izgleda sve je sama plastika...jbte crkne ti dioda na autu starom 5god, ne znam meni je sve to strasno, jer vozio sam aute i stare preko 20god i sad kad poredim auto koji je star 5 godina kako mu je vec zacepio mali hladnjak ili pukla poluga klapne, pa crkla dioda od tastera zadnjih grejaca koji se pale vrlo retko, ne znam, sve mi je nekako kratkotrajno i jeftino...
 

nero81

Active member
Donator foruma
Danas upalim grijanje i bome ga przi. Stavim da puse u noge a on i dalje puse u facu. Namjestim na 20 a on przi ko lud iako je u kabini preko 20. Stavljam na auto on przi i dalje a ventilatori pusu full jako. Onda sam ugasio puhanje pa je pocelo izlazit hladno... ne znam sta je sa time. Ili je neka greska ili je tako blesavo napravljeno
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Mogu reci kako funkcioniše na mom 2009. Bilo da je toplo ili hladno. Ako je velika razlika u kabini u odnosu na zadatu. Krene da puše jako u početku. Kako dostigne zadatu vrednost, samo je održava i ne cujem ga više. Temperaturu drzim na 21.5 celzijusa, probao sam zimi na 18, jer bude pretoplo, duva hladnjikavo. Automatska sama regulise intenzitet duvanja i smer. Temperaturu podesis sam.
 

Srdjan_Va

Member
Mogu reci kako funkcioniše na mom 2009. Bilo da je toplo ili hladno. Ako je velika razlika u kabini u odnosu na zadatu. Krene da puše jako u početku. Kako dostigne zadatu vrednost, samo je održava i ne cujem ga više. Temperaturu drzim na 21.5 celzijusa, probao sam zimi na 18, jer bude pretoplo, duva hladnjikavo. Automatska sama regulise intenzitet duvanja i smer. Temperaturu podesis sam.
Jeste, to si upravu..ali npr. opet poredim pezo 308 i picassa, pezo ima toliko jak ventilator da ne cujes kada ti neko prica sa zadnje klupe dok kod picassa nije tako, moje poredjenje je u odnosu na 308 picasso slabije duva sigurno dva nivoa jacine, pricam o MAX..
 

szahtila

Well-known member
Na mom Picasso duva kao tajfun u početku. Ozbiljno duva
Jel se moraš držat za volan da te ne odnese na stražnje sjedalo? Kod mene automatska klima, kad zagrijava hladni auto počinje laganim puhanjem. Zagrijavanjem motora pojačava do otprilike 2/3 maksimalnog puhanja i nakon par minuta smanjuje na neko normalno, neprimjetno puhanje. Kod hlađenja, ljeti, počinje sa 2/3 odmah i postepeno smanjuje na normalno
 

Srdjan_Va

Member
Ni ja nisam odusevljen sa jaciinom ventilatora, moje misljenje da auto tog gabarita treba da ima odradjenu ventilaciju 10+..Dobra stvar i odlicna je sto ima ventilacija na srednjem stubu jako korisna i super stvar..
 
Na vrh