Gdje kupiti ovu "sitnicu"?

Cutac

Prèkaroš
E da, zaboravio sam napisati, htio bih ju kupiti u narednih par dana. Naručio sam sa alija, ali to neće mjesec dana stići. Koštale su 12 kuna par pa mogu komotno kupiti i ovako ako nađem.
 

Dalibor

Dado Tornado
to ima vjerojatno svaki otpad koji drži citroene.
ukoliko imaš uzorak ili dimenzije moglo bi se dati i napraviti ako uspiješ nagovoriti majstora zbog male količine
 

Dalibor

Dado Tornado
fora je što Citroeni to nemaju po kataloškom
ne treba kat. br., tu je najvažniji proizvođač kočionog sistema.
prema onom ebay oglasu znači, trebaš tražiti c4 od 2004-2010 sa lucas kočnicama, što piše na čeljustima ili nekom dijelu koč. sistema. samo neka motor bude približno kao onaj na kojeg se ugrađuje, baš da se ne traži za 1,4 16v, a skida sa vts 180, iako možda ni to ne bi igralo ulogu
 

Cutac

Prèkaroš
Link kaže Lucas/TRW, ja imam TRW.

ne treba kat. br., tu je najvažniji proizvođač kočionog sistema.
Ali sudeći po ServiceBoxu to uopće nije bilo ugrađivano na C4. Recimo InterCars uopće to nema ni za Citroen ni za Peugeot, ni u kojem katalogu. Izgleda kao da je dizajn čeljusti dijeljen sa puno auta(za početak G4) i da ovaj jednostavno nema to, pa da ni po otpadima neće biti.
 

Milosh

Test
Cutac, pišeš naslov teme kao da si od juče na forumima. Osnovno pravilo je da naslov treba da reflektuje sadržaj, a sutra kad neko bude pretraživao forum zbog savjeta gdje da kupi to što i ti tražiš, teško da će u pretragu kucati "sitnica". :D
 

pokra89

Well-known member
Jes' Miloshe, ali će zato ovu temu otvoriti i Kurta i Murta, jer, složit ćeš se, svakoga zaintrigira što točno je ta "sitnica".
Klikbejt stigao i na forum :D
 

Cutac

Prèkaroš
Super Memphis, hvala! Sad idem u Tokic naruciti.

Milosh, tako sam napisao da se tema kasnije može koristiti za sitnice. Plus malo klikbejta :D
 

Brruno

Well-known member
Ima li netko cep za felge od citroena 60mm crno/srebrni viska? Ne da mi se uzimat kineza koji ce se izlizat za 10 dana, a nasi traze 200kn za njega. :)

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

Brruno

Well-known member
Znaci nema skidanja boje nakon par dana
? Oni cepovi na serafima postanu crni za 15 dana

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 
Na vrh