Forumaši, gdje ljetujete?

Franz

Well-known member
Lagana ljetna tema kako joj i ime kaže kako bi podijelili iskustva. Imam tri tjedna godišnjeg od 15.8., a kako nisam ni planirao more ove godine, ništa stikrtno j oš nismo odredili, ali okolnosti su se pormijenile, pa eto... Dva tri tjedna odmora od svakodnevnog života će ipak biti. Gdje ste bili, gdje idete, cijene, gužva, ponuda, što vas se dojmilo, a što nije, što vam je lijepo, a što ne... Preporuke kad si već kod X pogledaj i Y... Itd.
 

Ax boy

Well-known member
Omiš. Ja i žena kod njenih, sada naših, doli. 16.07.-09.08...
Cijene povoljne. Uglavnom misto, mali gradić za poželit. Idealno za odmor cile obitelji, od 7-77 godina, kako se u narodu kaže.
Par slika
P.S. Na zadnjoj slici, neki lik u Marvel kupaćima kvari sliku ali ipak... 😀
Prekrasan pogled prema Makarskoj. Velika plaža u Omišu. Međutim ima još plaža: Duće, Brzet...
 

Prilozi

pokra89

Well-known member
Omiš. Ja i žena kod njenih, sada naših, doli. 16.07.-09.08...
Cijene povoljne. Uglavnom misto, mali gradić za poželit. Idealno za odmor cile obitelji, od 7-77 godina, kako se u narodu kaže.
Par slika
P.S. Na zadnjoj slici, neki lik u Marvel kupaćima kvari sliku ali ipak... 😀
Prekrasan pogled prema Makarskoj. Velika plaža u Omišu. Međutim ima još plaža: Duće, Brzet...
Kad imaju kuću na moru onda su "vaši". Da su negdje iz zagorja bili bi "njezini" :LOL:
 

Phantom

Drajver
Upravo u Nin-u odnosno Sabunike🙃, prekrasna pjescana plaza taman za djecu mi da se igraju, meni idealno za ronjene, inace vidim par c4b7 hr.tablica kontam da nije koji forumas ovdje da se popije 🍻..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Da idem na ljetovanja, u Hr bi išao samo na otoke bez mostova. Čujem da se prošli tjedan i na Rabu mogla naći 'privatna' plaža. No bez preferenci sam, krenut jedan po jedan :)
Termini nikako 15.7.-15.8. Za cijenu jednog tjedna u špici se da odraditi tjedan krajem šestog i početkom devetog.

Makar ove dvije korona sezone su bile milina za odraditi dalmatinsku obalu, tko može...
 

djuan

Active member
Njivice, Baška, Brseč, Rabac, Kamenjak. Sve jedno ljepše od drugog.
Naš voljeni C4 Picasso nas je udobno i sigurno doveo svugdje.
Evo i Piksača na jednoj fotki sa Motovunom u pozadini 🙂
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

djuan

Active member
zaboravio si Vrbnik na Krku kada spomnjes mjesta na njemu,prekrasan gradic bio tamo bas krajem juna... a rabac ima mozda najciscu vodu u istri...
Bili smo i u Vrbniku 🙂
Da, Rabac ne da ima najčišću vodu u Istri, nego je po meni u top 5 u cijeloj HR. Usporediva je čistoća mora sa otocima. Volim roniti na plaži Girandella. Nevjerojatno koliko je more bistro i kako se ribice i ribetine lijepo vide s podvodnom kamerom.
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
ljudi a kakva je Pula ? ima li se tamo još gdje bućnuti ?
ja svojevremeno dva tjedna u Gortanu a na plažu nedaleko od škole ....
 

Cutac

Prèkaroš
Bili u Lubenicama, pješice išli do Plavih Grota. Dolje je ok, nekih 45 min, plaža lijepa, more čisto, ali ima dosta plovila, fora špilje.
Put gore je smrt. Prvih 500 metara je kamenjar bez hladovine. Ja treniram plivanje 10 godina, zadnja 4 mjeseca dvoranski. Redovno idem na sistematske i kardiologu, ergometrija izvrsna. Cura godinama drenira dvoranski.
Nakon prvih 200 metara sam mislio da ću se srušiti radi srčanog tlaka, jedva sam stajao, cura također. Nakon 300 sam razmišljao hoću li zvati 112 ili frenda koji je u GSS. Znači ja sam mislio da ću ili helikopterom ići ili da ću se vraćati nazad dolje i moliti nekoga da nas odveze brodom. Znači ne moliti, nego platiti masne pare.
Ne bih apsolutno nikome preporučio da ide tuda tokom ljetnih mjeseci.
Prvih 1300 metara smo stajali svakih 200 i jedva do zraka dolazili. Cura dnevno radi 30k koraka, ja plivam oko 2.5 kilometra bez zaustavljanja, znači nismo van forme. Ali sam se iskreno bojao da ćemo umrijeti ako nastavimo.

Ako imate plovilo, obavezno idite, ali ako nemate ni slučajno.
Mirda, jesam, grad Cres, tamo kod onog spomenika blizu.
 
Na vrh