Forumaši, gdje ljetujete?

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ha ha ha ha ha...znam kak ti je bilo ta avantura u Lubenicama...jednom i nikad mi više nije palo na pamet :sick:
Ak si sklon dodatnim avanturama, odlunjaj na Lošinj tj u Nerezine...pa se onda popni na Osoršćicu...s vrha puca pogled sve do Italije
 

Cutac

Prèkaroš
Je, kak da ne, idem sam sebi gumu probušit da ne moram više nikud haha
Sad mi je avantura u pizzeriu i spaghetteriju tu 100 metara od mene hahaha
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Je, kak da ne, idem sam sebi gumu probušit da ne moram više nikud haha
Sad mi je avantura u pizzeriu i spaghetteriju tu 100 metara od mene hahaha
Veliš, dost ti je takvih aktivnosti za ovo ljeto 😂🤣
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Nakon prvih 200 metara sam mislio da ću se srušiti radi srčanog tlaka, jedva sam stajao, cura također. Nakon 300 sam razmišljao hoću li zvati 112 ili frenda koji je u GSS. Znači ja sam mislio da ću ili helikopterom ići ili da ću se vraćati nazad dolje i moliti nekoga da nas odveze brodom. Znači ne moliti, nego platiti masne pare.
Dehidracija? Litru, litru ipo vode po satu iznojiš na ovu žegu. Toliko moraš najmanje popit da ti ne padne tlak naglo. ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Tako je, najveća aktivnost od sad je rezanje hrane i lijeganje u plićak :D

Nije dehidracija, imali smo puno vode, nego vrućina, nisam se nikako mogao ohladiti.
 

Cutac

Prèkaroš
Ma mi smo imali obuću, kape, svatko 2L vode, piletinu, kekse, banane, štapove, ali ne možeš, strmina pod 40 stupnjeva, rastresit šljunak, nema vjetra, nema hladovine.
 

Ax boy

Well-known member
Kad imaju kuću na moru onda su "vaši". Da su negdje iz zagorja bili bi "njezini" :LOL:
Može tako bit ali ne. Zaista su super. Lipo je u Dalmaciji. Nego jel tko od vas forumaša bija u zadnje vrime kod Veprica ili blizu Omiša? Pokra89? 😮 😀😀😀😂
Danas se prebacio preko bare na Hvar (Drvenik-Sućuraj). Baza je Jelsa i lagano autom svaki dan druga pozicija(bit će prašine i makadama 🤷).
Ps isto su ovdje ženini,tj naši 😬😬😁
Jesi možda bio blizu Omiša, Makarske? 😀😀😎😎🌊🏊🏊
 
Posljednje uređivanje:

szahtila

Well-known member
Dehidracija? Litru, litru ipo vode po satu iznojiš na ovu žegu. Toliko moraš najmanje popit da ti ne padne tlak naglo. ;)
Dehidracija je opaka stvar. Prilikom gradnje plinovoda na južnim obroncima Učke na kojima nema visoke šume stradao je radnik, moj sugrađanin, kojemu je to bio prvi radni dan. Nesvjestan kamo zapravo ide, krenuo je u brdo bez vode, dogodila se dehidracija i otkazivanje bubrega. Došlo je do nepovratnog odumiranja tkiva u bubrezima i nije mu bilo spasa. Ja redovno pješačim tim predjelima Učke i Ćićarije, ali nikad, ni zimi bez vode.
 

Cale81

Active member
Može tako bit ali ne. Zaista su super. Lipo je u Dalmaciji. Nego jel tko od vas forumaša bija u zadnje vrime kod Veprica ili blizu Omiša? Pokra89? 😮 😀😀😀😂

Jesi možda bio blizu Omiša, Makarske? 😀😀😎😎🌊🏊🏊
U povratku možda stignem svratiti ako se ukrcam na trajekt za dana.
U Sućurju je bio red za trajekt cca 3 km. Onaj zadnji se nije ukrcao ni u 8 trajekt😟
Ne znam kako će mene dočekat kad se budem vraćao
 

Koko

Well-known member
U povratku možda stignem svratiti ako se ukrcam na trajekt za dana.
U Sućurju je bio red za trajekt cca 3 km. Onaj zadnji se nije ukrcao ni u 8 trajekt😟
Ne znam kako će mene dočekat kad se budem vraćao
Znaci ipak sve isto kao nekada sto se tice trajekta za Hvar. :unsure: Jedne godine ostao prenociti na molu do jutarnjeg trajekta na relaciji Sucuraj - Drvenik. :(
 
Posljednje uređivanje:

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Znaci ipak sve isto kao nekada sto se tice trajekta za Hvar. :unsure: Jedne godine ostao prenociti na molu do jutarnjeg trajekta na relaciji Sucuraj - Drvenik. :(
Pa sta ne idete Split-Starigrad?
 

pokra89

Well-known member
Danas bio u Drveniku. Red za trajekt do Sućuraja je bio do magistrale. Užas.
Blaženi deveti mjesec i Milna na Braču
 

diegos

Well-known member
Prošli tjedan bio u Makarskoj, Breli, i rado ću se vratit opet. Kroz Omiš sam samo prošao, pa sljedeći put moram bolje razgledati grad, Cetinu i taj kraj :D
Onda usput posjetio i Split-Trogir-Šibenik. Vrijeme super, gužve poprilične :)



 

Cale81

Active member
Znaci ipak sve isto kao nekada sto se tice trajekta za Hvar. :unsure: Jedne godine ostao prenociti na molu do jutarnjeg trajekta na relaciji Sucuraj - Drvenik. :(
Nije isto jer sada voze dva trajekta koji kreću svako cca 45 min. i tako voze dok god ima auta s bilo koje strane 0-24 😉
 

ExOduS442xb

Racing
Kod nas kažu, 'ko nema dunav dobro mu i more' ha ha. Malo u Zadru, bili na Ugljanu (na Preku), Ražancu, mozda skoknuti do Murtera, trebali do Lovrana na povratku ali nismo rezervirali sobu na vrijeme i ispušili, a tako nam i treba, malo bijelog provozao do mora.
 
Na vrh