ESP/ASR System Faulty

jabolchica

Devil :)
Danas popodne me fino dočeka wotafak-izraz-lica.

So, wotafak je ovo i kol'ko para će mi izbit iz kešovnika?

Radi se o C2 VTS (by Loeb, al mislim da je to nebitno sad za priču), 2007.

Ova lampica mi svijetli cijelo vrijeme i također mi svijetli ona "ESP Off" na središnjoj konzoli. Pliz gad, nek mi netko kaže neku prihvatljivu vijest, jer ću ga polit, zapalit i gurnut niz Burj Dubai.

Mucos gracias!
 

Tonka0559

Member
uglavnom,išla sam po tri mišljenja i sva tri su ista. Nikom se neda zezat sa rastavljanjem bloka, pa vađenjem senzora,itd itd itd. Kupit komplet blok i mirna Bosna. Eventualno putem softvera pokušati popravit.
 

Ciki vts

New member
Naravno da nisam ostavila 10000kn u citroenu. IMam predračun, nisam izmislila cifru haha.
ako tko nađe jeftinije ABS blok, nek javi. (nije da mi nužno treba)
Nisi skuzila draga, nije ti to bilo riknulo, ali se zamjenom svega i to rijesava. To ti je tak kad nemas pametne majstore uz sebe :D
 

Tonka0559

Member
Išla sam na dijagnostiku 2 puta. ESP ne radi. sve ostalo da. ABS da,što je najbitnije. Ako imaš rješenje,a da ne moram komplet blok kupovat,gukni. :D (al nije da mi ESP nešto treba).
 

Tonka0559

Member
helou :D pa o čem ja pričam cijelo vrijeme. Zar ti izgledam ko netko tko će iskeširati 10000kn za nešto što uopće mi ni ne treba,na kraju krajeva?
 

Olaf

New member
Taj blok ne kosta 10 000 da ga hebes, netko te htio zavalit.

Ciki ako joj mozes pomoc ili znas sto treba reci a nemoj cimat zenu bezveze.
 

jabolchica

Devil :)
Tamo sam ti sve rekao, javi ako ces biti za ;)
Budem vidjela jel mogu riješiti kaj bliže (od susjeda frend radi u Peugeotu, pa mi možda može on to pogledati), jer nije da baš imam vremena :( , pa ako niš ne riješim, javim vam se momci. ;)

Otišao senzor tlaka u ABS bloku. Cijena: 10 000kn komplet blok. Been there, done that.
Znači, to je ona najskuplja i najbolnija opcija...

Budem otišla na dijagnostiku, pa ću vidjeti kaj je. Naravno, nemam te pare ni u snu, pa se potajno nadam da je ipak nekaj drugo (puno jeftinije) u pitanju...

:cenzura::cenzura::cenzura:emti francuze! :D

Štop šalter sam mijenjala već 2 puta do sad i nikad mi nije pisalo to kaj piše sada, tak da mislim da nije to... Ali, možda fakat ožičenje ne valja.
 

Blackking

Kralj
Super, kad to prdne na C4 ili na C5 onda će koštat zicer i 20 somića .. eh eh :D

to je ista stvar kako se danas nikome neda slagati getribu (ovlašteni ford servis šalje van na popravak) kao jeftinije :)

Isto tako neda se nikome kočeone cilindre izbijati i šmirglati i slagati brtve .. nego .. mjenjaj buraz čeljust komplet.... so lame ...
 
Na vrh