DS3 centralni ekran se resetira

Kotalini

Member
Pozdrav,

Ds3 1.6 2106 god. Centralni ekran se resetira sam od sebe. Da li je netko imao sličan problem. Postaje frustrirajuće..

Hvala.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ds3 1.6 2106 god. Centralni ekran se resetira sam od sebe.
Možda mu ne prija povratak u prošlost? :) Oprosti, morao sam. Sad, ozbiljno, to su simptomi tri stvari. Pregrijavanja, loše nadogradnje (neki sofverski problem) ili, najgora opcija, sama matična ploča ti je otišla.
 

Kotalini

Member
Možda mu ne prija povratak u prošlost? :) Oprosti, morao sam. Sad, ozbiljno, to su simptomi tri stvari. Pregrijavanja, loše nadogradnje (neki sofverski problem) ili, najgora opcija, sama matična ploča ti je otišla.
😂😂😂 Software je originalni, i ja sam pomislio na tu opciju pregrijavanja, ali problem ostaje isti kad je vani 35 stupnjeva ili kad je 10 stupnjeva. Nekoliko dana radi ok, a onda se u 20 min resetira 10 puta. Nadam se da nije matična jer onda moram cijeli sklop mijenjati.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Moze bitj HDD ako su podaci na njemu. Ja na dan kad sam kupio auto sam recimo odvozao 2km i krenuo da menjam jezik. U tom momentu stao na pumpu i ugasio auto, dok jos nije završio. Imao je bootloop sve dok nisam cd napravio. Mislio sam da je gotov, no cd je popravio sve. Cak ga je instalirao sa ugasenim autom, i zakljucanim :D
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Koji je to sat-nav uređaj? Daj koju sliku ili broj trenutne verzije softwera.
Možda je i RNEG posrijedii?
Ako je RT4/5 onda je unutra HDD (koji može crknuti), a ako je RT6 onda je vjerojatno do interne SD kartice.
Da se za mijenjati i jedno i drugo i taj postupak obično rješava problem restarta.
Trebat će ti software CD nakon zamjene da bi formatirao HDD / SD…
 

Kotalini

Member
Koji je to sat-nav uređaj? Daj koju sliku ili broj trenutne verzije softwera.
Možda je i RNEG posrijedii?
Ako je RT4/5 onda je unutra HDD (koji može crknuti), a ako je RT6 onda je vjerojatno do interne SD kartice.
Da se za mijenjati i jedno i drugo i taj postupak obično rješava problem restarta.
Trebat će ti software CD nakon zamjene da bi formatirao HDD / SD…
Koji je to sat-nav uređaj? Daj koju sliku ili broj trenutne verzije softwera.
Možda je i RNEG posrijedii?
Ako je RT4/5 onda je unutra HDD (koji može crknuti), a ako je RT6 onda je vjerojatno do interne SD kartice.
Da se za mijenjati i jedno i drugo i taj postupak obično rješava problem restarta.
Trebat će ti software CD nakon zamjene da bi formatirao HDD / SD…
Ovo je trenutni software. Vjerujem i originalni.
 

Prilozi

markan1000

Well-known member
Baš čitam te engleske forume, fascinantno je da se to javljalo i na Berlingu, i na Picassu, i na Cactusu, i na Peugeotima, i da se svima počelo javljati otprilike u isto vrijeme i to dok su slušali BBC koji se emitira putem DAB-a. Neki kažu da im je samo promjena stanice na neku koja nije DAB riješila problem, a neki kažu da im je ažuriranje softvera pomoglo
 

Kotalini

Member
Da, to je SMEG+IV2 s originalnim sw koji očito nikad nije ažuriran.
Ja sam imao 6.1.20 koji se također stalno rušio. Ažurirao sam ga izravno na zadnju verziju (6.4.10) i nikad se više nije restartao!
Možete li molim vas reći na koji način ste ga ažurirali. Nekidan sam bio u citroenovom servisu gdje su trebali odraditi ažuriranje, ali tokom nadogradnje sustav se srušio, i nisu niš napravili. Sad sam bez pola opcija koje sam do sad imao. Kažu treba zamjeniti cijeli modul.
 
Na vrh