Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

charllie

Active member
Ovo je legendarno.
Otrovat ćeš se udisanjem uljnih para :ROFLMAO:
E moj prijatelju,niste jos nekoji svjesni sto es dogadja.
Nas stvoritelj nam je dao SLOBODNU VOLJU,je je koristim i zahvaljujem na tome,kuham i ulje i sirce te znam da pomaze,ti to nemozes shvatiti dok se ne uvjeris:),zato se ja smijem tebi.
Vec sam pisao da nenosim maske ni u AT,SLO niti hrvatskoj i snikim se ne svadjam,takodjer sam objasnio sefu u AT da se necu testirati i on to prihvaca.
Imas moje videove o tome i razne objave na mom FB profilu.
Prvo reci hop pa onda skok.

Svima vam zelim lijepi dan za koji su se borile hrabre duse na Balkanu.🤫
 

szahtila

Well-known member
E moj prijatelju,niste jos nekoji svjesni sto es dogadja.
Nas stvoritelj nam je dao SLOBODNU VOLJU,je je koristim i zahvaljujem na tome,kuham i ulje i sirce te znam da pomaze,ti to nemozes shvatiti dok se ne uvjeris:),zato se ja smijem tebi.
Vec sam pisao da nenosim maske ni u AT,SLO niti hrvatskoj i snikim se ne svadjam,takodjer sam objasnio sefu u AT da se necu testirati i on to prihvaca.
Imas moje videove o tome i razne objave na mom FB profilu.
Prvo reci hop pa onda skok.

Svima vam zelim lijepi dan za koji su se borile hrabre duse na Balkanu.🤫
C/P posta sa jednog našeg portalab
, vidi, problem ti je u ovom. Većina ljudi koja prihvaća cjepivo i COVID vjeruje znanosti. Vjeruju da postoji hrpa ljudi koja je educirana da radi taj posao i da ne možeš biti imunolog amater isto kao što ne možeš biti neurokirurg amater, oba ova zamišljena lika bi trebala ili u zatvor ili u ludnicu.

S druge strane ne vjerujemo u teorije zavjere u koje bi trebali biti uključene sve vlade svijeta i 99% znanstvenika jer razumijemo da je to nemoguće provest.

A ono najbitnije, nas nije briga jel cjepivo radi ili ne radi, već što znanost i znanstvenici o tom kažu, ako oni kažu u većini da cjepivo ne radi - onda ne radi, ako kažu da radi onda radi, ako kažu da radi pod ovim uvjetima onda .. ma skužio si kud idem s ovim, jel tako ?

Dok ste vi, vax teoretičari i zavjerenici, već odlučili da nas Bill oće čipirat i sad tražite dokaze koji potvrđuju vaše tvrdnje. Kužiš li razliku ?

Znam, uzalud pišem..
 

mali_BB

Active member
C/P posta sa jednog našeg portalab
, vidi, problem ti je u ovom. Većina ljudi koja prihvaća cjepivo i COVID vjeruje znanosti. Vjeruju da postoji hrpa ljudi koja je educirana da radi taj posao i da ne možeš biti imunolog amater isto kao što ne možeš biti neurokirurg amater, oba ova zamišljena lika bi trebala ili u zatvor ili u ludnicu.

S druge strane ne vjerujemo u teorije zavjere u koje bi trebali biti uključene sve vlade svijeta i 99% znanstvenika jer razumijemo da je to nemoguće provest.

A ono najbitnije, nas nije briga jel cjepivo radi ili ne radi, već što znanost i znanstvenici o tom kažu, ako oni kažu u većini da cjepivo ne radi - onda ne radi, ako kažu da radi onda radi, ako kažu da radi pod ovim uvjetima onda .. ma skužio si kud idem s ovim, jel tako ?

Dok ste vi, vax teoretičari i zavjerenici, već odlučili da nas Bill oće čipirat i sad tražite dokaze koji potvrđuju vaše tvrdnje. Kužiš li razliku ?

Znam, uzalud pišem..
Ovo je toliko glupo i plitko razmišljanje da je to bespredmetno uopće raspravljati. U znanost se kao prvo ne vjeruje...već baš obrnutno, a osobito u ovakvu koju milijarde i milijarde guraju. Čak ni Pfizer ne vjeruje u svoju znanost kad je izuzet od obavezne vakcinacije u SADu. Čak ne vjeruju ni da nema nuspojava kod djece pa će pratiti kroz 5 godina šta se događa djeci kad ih porokaju. To piše u dokumentu koji sam stavi prije. Kao drugo ne radi se o cjepivu nego o kontroli. A šta misliš šta ti je ta potvrda nego čip?! Jel tebi jasno da ti ulaskom u poštu pokazuješ BAR KOD o tvom cjepnom statusu teti šalteruši? Sljedeće ćeš to pokazivati konobaru. Misliš da će to nestati, da će obrisati taj sustav potvrđivanja i da ćemo se svi mi vratiti "on our marry way"? Pogledaj Izrael, ovi s 2 doze više nemaju ausvajs ako neće na 3. Ako misliš da će to nestati, nema ti pomoći i neću više niti trošiti riječi jer vi ćete se sami eliminirati u ovoj igri. Ovo ide sve u smjeru kakvom je išlo 30ih u Njemačkoj. Kad se ikada u povijesti dogodilo da se netko svojevoljno odrekao dikatorskih ovlasti? I molim te, kada je ikad u povijesti segregacija kao trenutna dovela do mira i prosperiteta? Kako misliš da ćeš produžiti potvrdu? Ili misliš da je to privremeno kao i maska i sve ostalo? Vani se već govori o kvartalnim šutevima. Ja gledam oko sebe te što ti nazivaš "znanstvenike"....jedinu vjeru koji oni imaju je novac. I vrlo je lako kupiti dvorske lude poput Đikića i gurat ih kroz medije koje je Plenki na početku ovog napumpao lovom. Dok ljudima koji govore iz svog iskustva i struke se apsolutno ne da na van te ih se ismijava. Index je doslovno objavio ismijavanje Vlatke Pokos na izjave Gordana Lauca na naslovnoj stranici. Baš me zanima da li da vjerujem nekome tko nema nikakve interese u plandemiji (Pavelić, Lauc, Demirović, Domazet Lošo, ) nego još i svoju reputaciju stavlja na liniju i svoje ime da im se rugaju ili jednom alkoholiziranom Srići, Kaiću, Kolariću, Šostaru, Capaku, Berošu. A koji je ono njima zajednički nazivnik? Ah da HDZ. Znanstvenici s druge strane su masu puta pozivali na javnu uživo raspravu o mjerama. Nikad se to nije niti će se dogoditi. Samo ti vjeruj da ti netko želi dobro. Kao što rekoh, sam ćeš sebe eliminirati.

 

szahtila

Well-known member
Ovo je toliko glupo i plitko razmišljanje da je to bespredmetno uopće raspravljati. U znanost se kao prvo ne vjeruje...već baš obrnutno, a osobito u ovakvu koju milijarde i milijarde guraju. Čak ni Pfizer ne vjeruje u svoju znanost kad je izuzet od obavezne vakcinacije u SADu. Čak ne vjeruju ni da nema nuspojava kod djece pa će pratiti kroz 5 godina šta se događa djeci kad ih porokaju. To piše u dokumentu koji sam stavi prije. Kao drugo ne radi se o cjepivu nego o kontroli. A šta misliš šta ti je ta potvrda nego čip?! Jel tebi jasno da ti ulaskom u poštu pokazuješ BAR KOD o tvom cjepnom statusu teti šalteruši? Sljedeće ćeš to pokazivati konobaru. Misliš da će to nestati, da će obrisati taj sustav potvrđivanja i da ćemo se svi mi vratiti "on our marry way"? Pogledaj Izrael, ovi s 2 doze više nemaju ausvajs ako neće na 3. Ako misliš da će to nestati, nema ti pomoći i neću više niti trošiti riječi jer vi ćete se sami eliminirati u ovoj igri. Ovo ide sve u smjeru kakvom je išlo 30ih u Njemačkoj. Kad se ikada u povijesti dogodilo da se netko svojevoljno odrekao dikatorskih ovlasti? I molim te, kada je ikad u povijesti segregacija kao trenutna dovela do mira i prosperiteta? Kako misliš da ćeš produžiti potvrdu? Ili misliš da je to privremeno kao i maska i sve ostalo? Vani se već govori o kvartalnim šutevima. Ja gledam oko sebe te što ti nazivaš "znanstvenike"....jedinu vjeru koji oni imaju je novac. I vrlo je lako kupiti dvorske lude poput Đikića i gurat ih kroz medije koje je Plenki na početku ovog napumpao lovom. Dok ljudima koji govore iz svog iskustva i struke se apsolutno ne da na van te ih se ismijava. Index je doslovno objavio ismijavanje Vlatke Pokos na izjave Gordana Lauca na naslovnoj stranici. Baš me zanima da li da vjerujem nekome tko nema nikakve interese u plandemiji (Pavelić, Lauc, Demirović, Domazet Lošo, ) nego još i svoju reputaciju stavlja na liniju i svoje ime da im se rugaju ili jednom alkoholiziranom Srići, Kaiću, Kolariću, Šostaru, Capaku, Berošu. A koji je ono njima zajednički nazivnik? Ah da HDZ. Znanstvenici s druge strane su masu puta pozivali na javnu uživo raspravu o mjerama. Nikad se to nije niti će se dogoditi. Samo ti vjeruj da ti netko želi dobro. Kao što rekoh, sam ćeš sebe eliminirati.

Ima jedna uzrečica:kad umreš tebi je lako, teško je tvojim najbližima. Isto je i kad si glup
 

Cutac

Prèkaroš
Ja nažalost imam čast povremeno biti u društvu tih teoretičara zavjera. Dvije stvari sam utvrdio.
1) Nitko od njih nije stručan u tome o čemu se priča. Jel, o cjepivima ne pričaju liječnici i farmaceuti, nego turstički vodiči i HR reprezentativci.
I ako se netko ne slaže sa njima, nedo bog da oni uđu u konstruktivnu raspravu, nego samo idu tome nekome bolje objasniti da shvati.

2) Nitko od njih u svakodnevnom ponašanju i ophođenju ne pokazuje visoku razinu intelekta i generalno idu ljudima na ****c samim svojim bićem.
A razina intelekta se može prosuditi jer inteligentni ljudi znaju neke stvari. Na primjer, šutjeti, uvažiti tuđe mišljenje i uvažiti znanstvene dokaze. I isto tako znaju da riječ "znanstveno" ne znači isključivo "laboratorijski", nego razumiju da je znanstveni dokaz također i "2+2=4".

Ne volim tako navoditi ljude, ali ako oni mene mogu pilati sa time, jbg.

Eh, i jedan takav smatra da se u znanost bira vjerovati. Jednom je izjavio nešto u stilu, oni koij vjeruju u to (a radilo se o fizici, gravitacija i pomicanje predmeta umom).
 
Posljednje uređivanje:

szahtila

Well-known member
Ja nažalost imam čast povremeno biti u društvu tih teoretičara zavjera. Dvije stvari sam utvrdio.
1) Nitko od njih nije stručan u tome o čemu se priča. Jel, o cjepivima ne pričaju liječnici i farmaceuti, nego turstički vodiči i HR reprezentativci.
I ako se netko ne slaže sa njima, nedo bog da oni uđu u konstruktivnu raspravu, nego samo idu tome nekome bolje objasniti da shvati.

2) Nitko od njih u svakodnevnom ponašanju i ophođenju ne pokazuje visoku razinu intelekta i generalno idu ljudima na ****c samim svojim bićem.
A razina intelekta se može prosuditi jer inteligentni ljudi znaju neke stvari. Na primjer, šutjeti, uvažiti tuđe mišljenje i uvažiti znanstvene dokaze. I isto tako znaju da riječ "znanstveno" ne znači isključivo "laboratorijski", nego razumiju da je znanstveni dokaz također i "2+2=4".

Ne volim tako navoditi ljude, ali ako oni mene mogu pilati sa time, jbg.

Eh, i jedan takav smatra da se u znanost bira vjerovati. Jednom je izjavio nešto u stilu, oni koij vjeruju u to (a radilo se o fizici, gravitacija i pomicanje predmeta umom).
Meni ne smeta to da li vjeruju ili ne u nešto.Smeta mi njihovo neargumentirano nametanje
 

Cutac

Prèkaroš
Ok, da parafraziram sebe. Ide mi na ****c što misle da me zaboli za njihovo vjerovanje i što misle da su toliko silno pametni da moraju blebetati o tim sranjima.

Neću opet navoditi točne ljude i editirati post, ali recimo da ima jedan koji na svakom druženju tjera vodu na svoj mlin dok ne dobije razlog da krene mljeti. To jest, pričamo o bilo čemu, analnom seksu i bičevanju, pa on spomene da su bičevali crnce, pa ropstvo, pa amerika, pa smo mi robovi, pa nas truju avionima, pa je bla bla bla.
Stvarno je fasinantno koliki su to kompleksi i nesigurnost i kako se neki nose (ili bolje rečeno, ne nose, nego puštaju da ih nose) sa njima.
Inače me baš brutalno to raspizdi, pa eto, piskaram.

Ali to je opet vraćanje na ono da je inteligentan čovjek svjestan koliko ništa ne zna, pa šuti. A glup čuje negdje nešto, misli da je najpametniji, pa se ne gasi. I najveći problem je što takav ne prihvaća da je u krivu. I kad je očito u krivu, ne, nije u krivu, nego iz nekog tamo razloga je to bilo, pa nije, ali da je ovako prije, pa tada to, onda bi da, blob, blob.
 

mali_BB

Active member
Samo da vas pitam jedno pitanje vas teoretičare slučajnih događaja. Na kojoj dozi mislite odustati?
Ja nikome ništa ne namečem, imam godina i godina obrazovanja u zdravstvu, ali nažalost ljudi poput vas mene povlače za sobom jer meni se oduzima kruh iz usta, a dok dođe do vas ista situacija će biti kasno. Ali kao što sam i rekao, sami sebe ćete se eliminirati što već i činite ignorirajući ogroman problem koji se rađa tj već se rodio.
Niste mi isto tako ništa znanstveno prikazali a toliko se pozivate na znanost. Evo bez cjepiva smo prošle godine u isto vrijeme imali stotine slučajeva a sad s cjepivom na tisuće i sve je gora klinička slika bolest. I virolog iz Belgije je još ljetos govorio da će se to dogoditi. I to vidimo. Ali samo vi vjerujte u znanost.
Specijalizanticu s mog odjela su zvali na covid odjel u manjoj bolnici na ispomoć. Čuli smo se prije nekoliko dana. Kaže da ih je pelcovano tamo 30 do 40% ali da ona apsolutno ne nalazi da to cjepivo čini razliku da je jednostavno individualno da li će se netko izvući. Isto tako je rekla da su prestali korisitit Remdesivir zbog zatajenja bubrega i kao lijek se loš pokazao u toj bolesti ( Markotička ga je jako zagovarala a jedan teorist zavjere je držao predavanje o njegovom izrazito toksičnom djelovanju na bubreg). Nadalje simptomatologija bolesti je krajnje različita tako da ni tu nema nekih poveznica iako je Feritin jako visok kod teških slučajeva što im nikako nije jasno zašto. Ja sam predložio da se napravio široki spektar toksikološkog testiranja čisto da se eliminira i taj faktor jer to nitko ne radi. Ali ona to nema gdje poslati. Morali bi slati na Faks a to je malo teže izvesti. I ne namjeravamo stati u istraživanju. Rekao sam joj da nađe neku poveznicu između tih ljudi ako stigne iz anamneze.
E vidite - to je znanost.
A viSamo serite o teorijama zavjere.
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
jedan teorist zavjere je držao predavanje o njegovom izrazito toksičnom djelovanju na bubreg).
E, vidiš, o tome se radi.
Jednom se potrefi tako nešto i od tada je teoretičarima zavjere SVE zavjera.

I radi se o još nečemu, što vidim nisi skužio. Ja više ne pričam o cjepivima ili bilo kakvim zavjerama, nego o tome da me živo zaboli za takve teorije, a teoretičari zavjera imaju potrebu iznositi mi ih. I kad, budala, nasjednem i krenem iznositi neke svoje stavove, oni unište svaki oblik i ideju konstruktivne rasprave uvjeravanjem mene da sam u krivu i da ću vjerojatno biti ubijen nekim kemijskim oružjem do jutra ili će me čipirati i staviti novi FW kojeg su im dali vanzemaljci.

Opet, neću previše detalja, ali kada se pojavim na određenom mjestu i kažem određenoj osobi da mi novi mobitel ima 5G antenu, ovaj će krenuti šteketati.
 

szahtila

Well-known member
I radi se o još nečemu, što vidim nisi skužio. Ja više ne pričam o cjepivima ili bilo kakvim zavjerama, nego o tome da me živo zaboli za takve teorije, a teoretičari zavjera imaju potrebu iznositi mi ih. I kad, budala, nasjednem i krenem iznositi neke svoje stavove, oni unište svaki oblik i ideju konstruktivne rasprave uvjeravanjem mene da sam u krivu i da ću vjerojatno biti ubijen nekim kemijskim oružjem do jutra ili će me čipirati i staviti novi FW kojeg su im dali vanzemaljci.
"Nikada se ne raspravljaj s glupim ljudima. Oni će te povući dolje, na svoj nivo, a tu će te pobijediti iskustvom."
rekao je Mark Twain
 

Brruno

Well-known member
Iako nisam kompetentan već samo iznosim mišljenje,smatram da ste svi u pravu. Razlika je samo u detaljima. npr Remdesivir (ako sam dobro napisao) su zagovarali teoretičari zavjera,i to kao lijek kojeg "skrivaju" moćnici , iako je dosta medicinskih znanstvenika govorilo da je može biti jako štetan i to trajno. Sada kada se pokazao da je stvarno štetan,eto Cutacova ljubav Luka Markotic ga je kao forsirala a pokazao se stetan. Stvar je u detaljima. Toliko smeća ima napisano na netu da je najbolje ne čitati ništa ,jer na kraju ionako nećemo znati ništa više nego prije. Eh detalji, "Jučer sam skoro je*o" i "Jučer sam je*o". Skoro isto.
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh