Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

mali_BB

Active member
Znači jasno ti je da cjepivom možeš dobiti rak? Ako ćemo banalizirati?!
Pa dobro jel ti pročitaš šta pišeš? Ja ne vjerujem u koronu? Šta je korona neka vjera? Prije bi rekao da je znanost postala vjera. A u znanost se po definiciji ne bi trebalo vjerovati. vjeruj u znanost je oksimoron. Lauc non stop piše da smo procijepili ugrožene i ukinuli sve mjere početkom godine ne bi danas imali ovo što imamo. Ali cilj i nije završiti bolest odnosno "epidemiju" cilj ju je produžiti da bi mjere opravdavali. Jednom uveden sistem potvrđivanja samo vodi u kineski social credit score.
Eto sve najprocjepljenije zemlje vraćaju mjere....nema kraja i to je ono najbitnije.
A što je najbolje čak i Hitlerovske parole ponavljaju. Evo Božinović je izjavio da imaju "konačno rješenje" za kažnjavanje preko potvrda
 

Cutac

Prèkaroš
Meme. :D
Mislim, tko je to? Nikad vidio :D
Znači jasno ti je da cjepivom možeš dobiti rak? Ako ćemo banalizirati?!
Pa dobro jel ti pročitaš šta pišeš? Ja ne vjerujem u koronu? Šta je korona neka vjera? Prije bi rekao da je znanost postala vjera. A u znanost se po definiciji ne bi trebalo vjerovati. vjeruj u znanost je oksimoron. Lauc non stop piše da smo procijepili ugrožene i ukinuli sve mjere početkom godine ne bi danas imali ovo što imamo. Ali cilj i nije završiti bolest odnosno "epidemiju" cilj ju je produžiti da bi mjere opravdavali. Jednom uveden sistem potvrđivanja samo vodi u kineski social credit score.
Eto sve najprocjepljenije zemlje vraćaju mjere....nema kraja i to je ono najbitnije.
A što je najbolje čak i Hitlerovske parole ponavljaju. Evo Božinović je izjavio da imaju "konačno rješenje" za kažnjavanje preko potvrda
Pare i glupi ljudi mogu ****čki zasrat stvari.
Imaš ekipu koja će zaraditi na situaciji i fino iskorištavaju glupane da izmuzu što više para mogu.
A, po meni, su glupani svi oni koji se bave tuđim poslom. Znači cijepljene zaboli jer su cijepljeni, a necijepljene jer ili imaju antitijela ili im se jebe za rizik od oboljenja. I sve pet.
A ne ovak, jedni se cijepe da pokažu kak su pametni, pa seru ovima koji se nisu cijepili da pokažu kak su pametni. I onda se sve prebije preko leđa ovih koje živo zaboli (to su ovi koji su se cijepili radi sebe i oni koji imaju antitijela bez cijepljenja).
I kad se nađu oni koji mogu iskoristiti situaciju, iskoriste ju. Podijeli pa vladaj. Jedini je problem što se danas svačiji glas može čuti. Da se za ovakve, kakav je i moj, postove ide guliti 5 godina, bi ih ****c pisali. Poklopili bi se po glavi i ne bi nas se ništa ticalo.
 
Posljednje uređivanje:

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Znači jasno ti je da cjepivom možeš dobiti rak? Ako ćemo banalizirati?!
Pa dobro jel ti pročitaš šta pišeš? Ja ne vjerujem u koronu? Šta je korona neka vjera? Prije bi rekao da je znanost postala vjera. A u znanost se po definiciji ne bi trebalo vjerovati. vjeruj u znanost je oksimoron. Lauc non stop piše da smo procijepili ugrožene i ukinuli sve mjere početkom godine ne bi danas imali ovo što imamo. Ali cilj i nije završiti bolest odnosno "epidemiju" cilj ju je produžiti da bi mjere opravdavali. Jednom uveden sistem potvrđivanja samo vodi u kineski social credit score.
Eto sve najprocjepljenije zemlje vraćaju mjere....nema kraja i to je ono najbitnije.
A što je najbolje čak i Hitlerovske parole ponavljaju. Evo Božinović je izjavio da imaju "konačno rješenje" za kažnjavanje preko potvrda
I od korone i od cjepiva ti je ista šansa. Pitanje je koliko je realno velika. Od svega možeš dobiti rak. Najveći ti je rizik trenuto od ovoliko žestine.
I ne razumijem što se toliko žestiš na ovako malom forumu Citroen fanova koji te čitaju. Zašto misliš da je ovo pravo mjesto za to? Što misliš postići? Odgovoriti druge od cijepljenja? Pozvati druge na aktivizam? Evo, Tanaja Tanaja ide skupljati potpise za referendum protiv kovd potvrda. Čovjek barem nešto poduzima za sebe i druge. :)
Imaš Facebook i druge opće forume s daleko veći auditorijem, ne znam
 

mali_BB

Active member
Nije mi cilj ništa zapravo. Imaš pravo. Ispričavam se. A žestim se jer mi o jebenoj potvrdi ovisi egzistencija. Ali shvatit ćeš valjda kad tebi pokuca na vrata. Ja sam potpuno za cijepljenje svatko tko hoće. Nisam za mjere, ograničenja, brnje, prisilno cijepljenje, ucjene, diktaturu, odluke stožera ukidanje svih ljudskih i građanskih prava itd. A osobito za to nisam zbog bolesti sa smrtnosti od 1%. Da je smrtnost 20ak % vjeruj mi ne bi nam trebao nikakav stožer ni mjere.
 

mali_BB

Active member
BTW referendum da se povrate temeljna ljudska prava je oksimoron sam po sebi kojeg plasira kontrolirana oporba. Što nisu organizirali referendum za raspuštanje stožera i vlade?
 

charllie

Active member
Zdravo zivo moji forumasi,dolazi(planira se )diktatura i fasizam ali jos nekoji to ne vide i ne shvataju,ovo su moja misljenja i ja ih iznosim hrabro,jasno i glasno.
Protiv ljudi i kompletne prirode se vodi specijalni rat,bioloski,kemijski,psiholoski,okrenite se malo oko sebe,pocnite gledati u nebo ove drage avione kaj kadidu za sobom.
Zatim razne vremenske sve gore nepogode ,koncetrirane na mala podrucja,susa,grad ,poplava,sve je to Geoinzenjering i za to postoji tehnika odavna,nekoja cak javno objavljena.
Na bespucima interneta imate dovoljno svjedocenja strucnjaka,znanstvenika cak i obicnih probudjenih ljudi.
Cijepiti sve ljude je PLAN,evo sada i moja draga AT to objavila,no nek si oni jeebu svoju mater,necemoci ove noci.
Nedamo se,ima nas hrabrih i ludih,nismo svi ovce,od februara ne nosim maske ni u AT,Billa,Hofer,Banke,moja Apoteka niti u SLO i snikim se ne svadjam,niti horvatistanu za koji sam se borill a sad mi ga zlikovcii domaci izdajnici ukrali.
Ja mislim da bumo mi Balkanci ovim zlotvorima slomili kicmu,za pocetak kuvajte ulje i sirce(ocat) da im razjebemo tu kemiju na nebu,valjda ste primjetili ovo zatopljenje i sunce sto nije normalno za ovo doba godine.
To vam je dokaz da nasa borba djeluje,vise inf. potrezite na FB-uku ili raznim kanalima interneta.
Za sada toliko,zivi ,veseli i zdravi vi meni bili. 🤫
 

mali_BB

Active member
Ma ne isplati se, vidiš da ekipa vjeruje da im stožer i plenki žele dobro. To je ono najgore što oni i mene vuku sa sobom. Jer nema ovdje gledanje sa strane "on the sidelines". BTW našao sam Pfizerov dokument koji je predao FDAu. 3 su skupine ispitanika i to čini mi se jako mali uzorak su u istraživanji radili. I naravno u istraživanju kao što i mora biti placebo skupina je prisutna i prisutne su 2 skupine sa različitim koncentracijama djelatne tvari čak do 100ug. I redaju nuspojave u istraživanju u 4 kategorije ozbiljnosti. Naravno da se ta izvješća friziraju jer ih ionako nitko ne provjerava. Oni samo predaju dokument i EMA ili FDA odobre (vjerujući ili ih uvjere 💸) bez ikakve provjere jednako kao i HALMED kod nas. Kod nas HALMED pod interventim uvozom može i heroin staviti na tržište bez jebemti.
A čuj ovo
https://www.theblaze.com/news/fda-asks-federal-judge-for-55-years-to-complete-foia-request-for-vaccine-infohttps://welovetrump.com/2021/11/17/fda-asks-federal-judge-for-permission-to-withhold-pfizer-covid-19-jab-data-until-2076/
"While that headline seems like clickbait, it’s a legitimate request the FDA made to a federal judge.
The federal agency wants to withhold the full disclosure of the data and information of Pfizer’s COVID-19 injection for 55 years.
Yet, they have no qualms approving the experimental injection for children as young as 5 years of age."

A u ovom dokumentu u uvodu vam krive djecu za pandemiju:
https://www.fda.gov/media/153409/download
"Children serve as important reservoirs of severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) transmission and may become a primary driver of the pandemic in the near future, particularly given the recent dramatic increases in COVID-19 cases. Even asymptomatic children have been documented to shed virus for a mean of 2 weeks, leading to substantial risk of viral exposure among contacts. Preventing COVID-19 will provide direct health benefits to children and indirect educational and social development benefits can be anticipated based on alleviating the disruption to in-person education caused by COVID-19 outbreaks in school settings.
Pfizer/BioNTech are seeking EUA of a 10-µg dose level of BNT162b2 for use in individuals 5 to <12 years of age as a two-dose primary series given 3 weeks apart. The 10-µg dose level was selected as optimal dose for the 5 to <12 years of age group based on the favorable reactogenicity profile and robust immunogenicity results from Phase 1 dose level finding evaluation (Study C4591007)."
"The number of participants in the current clinical development program is too small to detect any potential risks of myocarditis associated with vaccination. Long-term safety of COVID-19 vaccine in participants 5 to <12 years of age will be studied in 5 post-authorization safety studies, including a 5-year follow-up study to evaluate long term sequelae of post-vaccination myocarditis/pericarditis."


Ovo je ujedno i zadnji moj post ovdje, vidimo se na ovom mjestu za godinu dana ili će neki od nas biti u logoru (kampu zdravlja) ako je povijest učiteljica života.
 

szahtila

Well-known member
Ma ne isplati se, vidiš da ekipa vjeruje da im stožer i plenki žele dobro. To je ono najgore što oni i mene vuku sa sobom. Jer nema ovdje gledanje sa strane "on the sidelines". BTW našao sam Pfizerov dokument koji je predao FDAu. 3 su skupine ispitanika i to čini mi se jako mali uzorak su u istraživanji radili. I naravno u istraživanju kao što i mora biti placebo skupina je prisutna i prisutne su 2 skupine sa različitim koncentracijama djelatne tvari čak do 100ug. I redaju nuspojave u istraživanju u 4 kategorije ozbiljnosti. Naravno da se ta izvješća friziraju jer ih ionako nitko ne provjerava. Oni samo predaju dokument i EMA ili FDA odobre (vjerujući ili ih uvjere 💸) bez ikakve provjere jednako kao i HALMED kod nas. Kod nas HALMED pod interventim uvozom može i heroin staviti na tržište bez jebemti.
A čuj ovo
https://www.theblaze.com/news/fda-asks-federal-judge-for-55-years-to-complete-foia-request-for-vaccine-infohttps://welovetrump.com/2021/11/17/fda-asks-federal-judge-for-permission-to-withhold-pfizer-covid-19-jab-data-until-2076/
"While that headline seems like clickbait, it’s a legitimate request the FDA made to a federal judge.
The federal agency wants to withhold the full disclosure of the data and information of Pfizer’s COVID-19 injection for 55 years.
Yet, they have no qualms approving the experimental injection for children as young as 5 years of age."

A u ovom dokumentu u uvodu vam krive djecu za pandemiju:
https://www.fda.gov/media/153409/download
"Children serve as important reservoirs of severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) transmission and may become a primary driver of the pandemic in the near future, particularly given the recent dramatic increases in COVID-19 cases. Even asymptomatic children have been documented to shed virus for a mean of 2 weeks, leading to substantial risk of viral exposure among contacts. Preventing COVID-19 will provide direct health benefits to children and indirect educational and social development benefits can be anticipated based on alleviating the disruption to in-person education caused by COVID-19 outbreaks in school settings.
Pfizer/BioNTech are seeking EUA of a 10-µg dose level of BNT162b2 for use in individuals 5 to <12 years of age as a two-dose primary series given 3 weeks apart. The 10-µg dose level was selected as optimal dose for the 5 to <12 years of age group based on the favorable reactogenicity profile and robust immunogenicity results from Phase 1 dose level finding evaluation (Study C4591007)."
"The number of participants in the current clinical development program is too small to detect any potential risks of myocarditis associated with vaccination. Long-term safety of COVID-19 vaccine in participants 5 to <12 years of age will be studied in 5 post-authorization safety studies, including a 5-year follow-up study to evaluate long term sequelae of post-vaccination myocarditis/pericarditis."


Ovo je ujedno i zadnji moj post ovdje, vidimo se na ovom mjestu za godinu dana ili će neki od nas biti u logoru (kampu zdravlja) ako je povijest učiteljica života.
Javiš se kad te budu priključivali na respirator?
 

Brruno

Well-known member
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh