Detektori radara

Konrad

New member
A koji model imas? Dobio sam na probu Uniden LRD 6299SWS.

Povremeno se pali crveno ili zute na lijevoj strani i brojevi 1 i 2...a nigdje niceg...dalje cu vidjet
 

hacti

made in france
A koji model imas?
trebam procitati na njemu koji je model!!! ja imam kockastu diodu s ljeve strane koja je crveno-narancasto-zuta u sredini ima (mislim) 5 crvenih okruglih dioda i desno dvije zute od kojih je jedna za city voznju s gornje strane ima 3 dugmica.... s ljeve strane bocno je potenciometar za glasnocu i on/off a sa desne strane bocno je uticnica za napajanje.......
 

Konrad

New member
Znaci Uniden kao takav ili je pokvaren ili ne hvata nase plavce. Prekjucer sam 2 puta prosao kraj radara i lasera i nista. Bitno da tu i tamo pocne palit lampice i pistat a ja na ravnici gdje nema ni kuce

Razmisljam o Cobri xrs 9330 ali nije bas dobra po netu. Kasno upozorava npr za multanovu upozori 20m prije...

Valentine 1 mi se cini jako dobar samo nijedan video nisam nasao kod nas nego USA. Jedino neki majstor se zali da mu je pistao na vrata konzuma itd. Cjena novog kod onih jazavaca sa radarima iz Osijeka je 4500 kuna dok je na web stranici proizvodaca 399 dolara i ima dobrih stvarcica za abdroid mobitele itd...
 

hacti

made in france
neki majstor se zali da mu je pistao na vrata konzuma itd.
da te nelazem i meni bezveze pisti pred vratima konzuma i mislim lidla ali posto ga vec dugo imam upoznao sam ga kad blesira, a kad dojavljuje radar kad se priblizavam pistolju onda se pale ledice redom od 1 do 5 i naravno pisti drugacijim zvukovima a pred recimo konzomom nekad se upale 3 a nekad 5 ledica i istim zvukom pisti ! ima jos nesto kad kum sa "cobrom" ide ispred ili iza mene i moj i njegov popizde dok se neudaljimo jedan od drugog nekih 100-ak metara! ali skontas vrlo brzo sta je sta, a ako ti prodjes pored pistolja koji puca u tebe a taj tvoj "ni vau" onda je ocito neispravan!!!
 

Konrad

New member
Cobra mi je pistala i na vrata 2 put...ali je pistala kad sam isao u zavoj a prema meni Octavia (mozda je slucajnost, neznam)

i na autoputu kad sam preticao Peugeot 207, kako sam mu prilazio pojacavalo se upozorenje a kad sam ga presao ugasilo se...

bilo mi je glupo cekat covjeka da me prode pa opet pokusati...

ona podrzava 9 band-ova navodno itd itd...vidjet cemo

po dokumentaciji podrzava:
X band: 10.525 GHz
K band: 24.150 HGz
KA band: 33.400-36.00 HGz
+ podrzava KU band: 13.435 GHz

sad da jos znam koje su frekvencije radara itd...
 

Nono

Èlan
Za sve koji voze Rijekom...

"Dobro jutro od 01.01.2014 Snimaju kamere na zaobilaznici , na rastocinama kod nebodera takozvanih "S", na mlaci kod omv pumpe u oba smjera, na zaobilaznici kod tusa, na zaobilaznici na zametu kod groblja, kod 3 maja na ravnici, na pecinama, na pavekima na ravnici. Kamere snimaju non stop i salju slike u prometnu a ako projuris pored nje eto tebi doma kazne. Proslijedi onima do kojih ti je stalo.Pozdrav."
Ipak nije još:
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Vozaci-oprez!-Policija-u-Rijeci-postavlja-kamere-za-nadzor-brzine
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
mah... a baš je bila lijepa cesta za proletit :D ionako sad stalno policija stoji kod benzinske...
 

Nono

Èlan
Nekakva vezica iz policije kaze da ce te kamere proraditi (tj. krenuti s kaznama) tek kad ih sve ugrade. Ali dali se isplati vjerovati tome?
Mislim da je to točno. Navodno će objaviti kad ih puste u pogon. To uostalom ne bi trebala biti tajna. Svaki dan HAK na svojim stranicama objavljuje gdje su zasjede. Sve bi to još bilo kako-tako da nema nemogućih ograničenja. Jedan smjer, dvije trake i 60 km/h! Treba više gledati u retrovizor nego naprijed.
 

Lakii

Well-known member
Ta cesta nema smisla sa 60 na sat. Dok je bila samo jedna traka je vecina zaobilaznice bila na 80 km/h ogranicena a tuneli na 70. Katastrofa!
 

balki

Active member
Kako? Koliko sam čitao, presretač nema radar nego je brzina presretača referentna vrijednost za auto ispred.
On svoju brzinu koristi ko referencu ali tebe mora necim pingati da zna razliku. Ili laser ili radar- nema druge.
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
http://www.pik.ba/artikal/9198932/anti-radar/
kobra i nije velika investicija. tacno je da novija vrsta radara pocinje da zraci kad policajac pocne da te nisani i tek tad reaguje radar detektor i tu je par sekundi i taj prodorni zvuk naviknes i mahinalno nabadas kocnicu i uglavnom bude dovoljno usporen auto da ne ode vozacka a i da izbjegnes kaznu ako brzo odreagujes. meni je uspjelo vise puta da dovoljno usporim. e sad ima i jednu manu u vecim gradovima registruje senzore za otvaranje vrata na bankama trgovinskim cetrima i tako neka druga sranja ali tad daje potpuno drugi zvuk tako da se navikne i na to,malo smanjis zvuk ili iskljucis ga u gradu.
pozzz
 

ZlatkoC4

Well-known member
Presretači koriste lasere novije generacije tako da te i po super lošem vremenu detektira bez problema. Samo ima i mup akcije gdje traži skrivene radare u autima a to je kod nas zabranjeno a kazne su do neba. Budite oprezni s tim stvarima.
 

deda

New member
Bolje da se počnete normalno vozit,jeftinije je,nema te za kaj lovit i rizik nesreća je manji i štediš gorivo,ionak nema koristi ni svrhe jurcat.
 
Na vrh