CVRČCI

Blackking

Kralj
Meni negdje desno ispred suvozača, koma,kad je manji broj okretaja i kad je grub asfalt. A kako tek lijevi retrovizor fućka između 75 i 85 km/h:mad:

Bok, u servis pogledati selene .. isti slučaj sam imao ... malo jako malo je crknulo tu i tamo .. ali samo po zimi :) .. nije ništa strašno .. malo su gume u k.. pa struže selen tu i tamo ... no to su mi riješili .. i miran sam evo sa svojih 2 i po god .. i 35tkm :D :D
 

linkres

New member
Bok, u servis pogledati selene .. isti slučaj sam imao ... malo jako malo je crknulo tu i tamo .. ali samo po zimi :) .. nije ništa strašno .. malo su gume u k.. pa struže selen tu i tamo ... no to su mi riješili .. i miran sam evo sa svojih 2 i po god .. i 35tkm :D :D
Vidjet ću. Kao što sam rekao, u utorak sam naručen u servisu.

U kojem si servisu bio?
 

Mrèela

New member
Ne mogu da verujem da ova tema o cvrcima ima skoro 5000 pregleda,izgleda da su cvrčci interesantniji od: Dizni,delova motora,raznih davača,senzora,menjača i sl.:confused::whistling::euforija:
 

RI-C3

New member
nije c4 ali nema veze.
dakle imam c3 star 7g (kod mene je 3g) i od početka čujem svakojake zvukove,čvrčaka,škripanja itd..na početku me to živciralo,ali sada mi ni najmanje ne smeta.
Najbitnije je da se on ne kvari a ovo za zvukove pa to je sasvim sporedna stvar.
Upalim radio i nečujem ni jedan zvuk:D
Kad zatvorim prozore apsolutna tišina,niš se nečuje.Samo zbog toga volim zimu:D
 

linkres

New member
nije c4 ali nema veze.
dakle imam c3 star 7g (kod mene je 3g) i od početka čujem svakojake zvukove,čvrčaka,škripanja itd..na početku me to živciralo,ali sada mi ni najmanje ne smeta.
Najbitnije je da se on ne kvari a ovo za zvukove pa to je sasvim sporedna stvar.
Upalim radio i nečujem ni jedan zvuk:D
Kad zatvorim prozore apsolutna tišina,niš se nečuje.Samo zbog toga volim zimu:D
a gle pokušal bum s njima rješiti
ako ide ide,zakaj nebi popravili ak se može
ako ne, bum našprical auto s nekim otrovom da pocrkaju čvrčki:twisted::DLOL
 

linkres

New member
Linkres, da ne cvrči nešto možda tebi u glavi? :wtf:













Izvini, bilo je jače od mene... LOL
Sva sreća da si se ispričao inače, jooojjj,hahah ma sve je OK, ali ne crvši mi u glavi, ali fućka retrovizor, ne u glavi nego na autu,haha

Cvrčak je bil u onoj plastici kraj retrovizora na plafonu, striček malo postiskal i sve ok:p
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Jel ga striček samo malo potiskal il ga je rešil za sva vremena :confused:
Da se mužikaš ne vrne :p:D
 

La Marche

Iskreni optimist
I cvrči, cvrči cvrčak
nek cvrči ce četiri

I nek crvči nekoliko godina, pa bu došel neki novi cvrčati. I tako desetak puta i prođe život!

Ipak mi je drago da moj ne cvrči. Ni ce četiri mi ne cvrči.
 

Nono

Èlan
Ja mislim da su cvrčki psihološko pitanje. Istina je da postoje i da ih se čuje, ali mogu te smetati i ne moraju. Baš me briga ako mi škripi cipela, svjedno mi je ako parketi škripe. I frižider je malo preglasan ali to "ne čujem". Godinama sam sebe treniram da ne čujem te cvrčke u autu ali bez naročitog uspjeha. Mislio sam, kako je netko ovdje napisao, ako stavim radio malo glasnije neću čuti ništa. Vraga, onda sam se napinjao da ih čujem, kao da to želim.
Najbolje je ipak kad odeš u servis i sve objasniš, a kad dođeš po auto oni ti kažu: nismo čuli ništa! Znači psihološko pitanje. :)
 

Mrèela

New member
Ja mislim da su cvrčki psihološko pitanje. Istina je da postoje i da ih se čuje, ali mogu te smetati i ne moraju. Baš me briga ako mi škripi cipela, svjedno mi je ako parketi škripe. I frižider je malo preglasan ali to "ne čujem". Godinama sam sebe treniram da ne čujem te cvrčke u autu ali bez naročitog uspjeha. Mislio sam, kako je netko ovdje napisao, ako stavim radio malo glasnije neću čuti ništa. Vraga, onda sam se napinjao da ih čujem, kao da to želim.
Najbolje je ipak kad odeš u servis i sve objasniš, a kad dođeš po auto oni ti kažu: nismo čuli ništa! Znači psihološko pitanje. :)
Dobro kada ti kažu ništa,a mogu i da kažu ''rešili smo Vaš problem '' radili smo pola dana na tom i dođete nam 80e i ništa se više neće čuti. :D:vidiga:LOL:hmmm:
 

bobo

New member
Meni negdje desno ispred suvozača, koma,kad je manji broj okretaja i kad je grub asfalt. A kako tek lijevi retrovizor fućka između 75 i 85 km/h:mad:
I ja imam oba dva simptoma (C4 HDI 90) !! Od prvih par sto km se tu i tamo čulo.. najčešće kod silaženja sa rubnjaka..

U zadnje vrijeme muka mi je sjesti u auto, cvili na malim brzinama po neravnim kolnicima ili u kružnim tokovima, odnosno kod ljuljanja auta.

Ne znam da li se to moze riješiti pod garancijom. Auto ima 14 mj. i 15 000 km..

Počeo sam već gledati za koliko ga mogu prodati i šta drugo kupiti.. Smeće
 
Na vrh