Citroen Visa OSOBNO

deda

New member
Re: Savjeti za kupnju Citroen Vise

Visa je nasljednik Amia,i taj auto a pogotovu clubica se nemre usporediti sa nikakvim AXom i kasnijim autima,to nema veze jedno s drugim.Samo ti velim ne kupuj je ako je ne ćuješ kak radi i ide.Inaće za dijelove ne brini,nema ćega nema u "Dedinoj " butigi za nju.Djelovi su jeftini,auto ne zahtjeva nikavo održavanje,osim promjene ulja i filtera ulja i zraka,nema vode,nema paljena štelanja nićega.Osnovne dijelove imaš za kupit nove,nešto čak i kod nas,a vani ostalo,ali i ima rabljenih za siću.
 

Randy5

Active member
Re: Savjeti za kupnju Citroen Vise

Fala Deda, i Vama ostalima koji ste za sad sudjelovali u raspravi. Gledal sam ja i ZX, ali srce me okrenulo prema Singerici. Pokušat ću poslušati i mozak. Za sad toliko od mene, javim se kad bum negde u Njem.
 

alands

New member
Re: Savjeti za kupnju Citroen Vise

Imal sam ja Clubicu, odličan auto. Sam pogledaj šalice zadnjih amortizera, tam se oče blato zavuč , pa istrunu,a onda i amortizer opadne
 

Randy5

Active member
Re: Savjeti za kupnju Citroen Vise

Dragi forumaši/ce, nakon sablažnjavanja bliže okoline, dubokog promišljanja i obilazaka stanice za tehnički pregled i lokalnog trgovca auto dijelovima a najviše zbog nemogućnosti da Klubicu čujem i provozam (neprekidno odgađanje paljenja iste i izvlačenja iz "zimskog sna" zbog loših vremenskih prilika) slučajno sam naletio na tutač koji sam istog trenutka i kupio. Kompromis je postignut, bolja polovica zadovoljna a rezultati vidljivi u mojoj garaži:whistling:


- brak je prekrasna institucija stvorena s ciljem da dvoje ljudi lakše riješi probleme koje vjerojatno ne bi imali da nisu u braku-
 
Na vrh