Citroen SM

BlueOne

Member
Ja se lažem s izunecom ...
pre dugo to stoji da bi sve bilo pici-pici ... bez obzira na vožnju i garažu i što ti ja znam... auto ide u qurac.... poševši od naj banalinijih gumica pa na dalje ...
IMHO ...
 

citroen xm break

New member
uuuu..... :) krasan! krasan! Šta drugo reć?! :) ima posla s njim,ali.. krasan!

e,da pitam.. ko to u Našicama ima sm-a?! jel onaj deda kod lidla,odnosno autobusne!??
 

jurapz

New member
Brat mi je rekao za njega, čini se ok samo što je predaleko, bio je jedan dobar u Njemačkoj za 7000 eura ali tip nije odgovarao na mailove i prodao se brzo
 

Dalibor

Dado Tornado
koga interesira SM svakako neka pogleda :palac-gore:

[ame="http://youtu.be/uNM9aHMdlzs"]http://youtu.be/uNM9aHMdlzs[/ame]
 

Petey2501

Member
SM je pila samo takva, a otišao bi i u Ameriku po njega kad bi se prodavao za ovakvu siću, nije to neka greda kad te na kraju ispadne oko 5000 dolara sa troškovima homologacije, ako je lik na Knežiji oko uvoza iz Amerike sagradio carstvo onda znači da samo treba slijediti njegov primjer.Ja bi uvažao VW i prestižne aute samo da imam para, kaj zna Štef iz klanjca da sam digao 2-3 soma eura na skoro novom Golfu a njemu ga prodao za jeftinije, on je sretan jer ima golfa (američki auti imaju stariju generaciju motora pod haubom i onu plastiku koja se da lijepo mazat sprejem za kokpit i za 11 -12 tisuća eura su jeftiniji od naših europskih, nova jeta europa 26k€, u Americi oko 17 tisuća dolara))a ja jer sam zaradio pristojnu plaću a niti orao niti kopao.
 

ccccxm

New member
SM :wub::wub::wub:Kupiti ću ga jednog dana to sam se zakleo.Automobil snova

Gledao sam jednog nedavno u americi se nalazi bijeli:wub:
 

zlatkocx

New member
Negdje oko 1988 godine prodavao se u Velikoj Gorici SM,plavkaste boje sa plavkastom unutrašnjošću,relativno je tada bio ušćuvan i imao je DS-ov motor 2300 kubika,bio sam kod tadašnjeg vlasnika i napravio krug nekih 15 km vožnje cestom prema sisku.To je moj prvi susret sa Citroenom SM,zanimljiv autić i tada je bio skup,mogao sam kupiti tri žabe za njegovu cijenu.
Neznam dali je taj stroj još na životu?
 

Arsen

Member
Crveni kod Krvavice ima jedini motor iz DS-a, a vidi se da je farban. Bio je još onaj jedan zlatni sa dieselom.
 
Na vrh