Citroen GS

deda

New member
Mislim da sam već o tome autu nešto bio rekao,ali da ponovim,ja ga išao gledat prije nekih godinu dana,auto je u jako lošem stanju i stajao je godinama na dvorištu,prefarban je i to loše i kolko se sjećam onda je tip tražio 800€.
 

deda

New member
Šteta da je tako propao,da se uredit ali traži puno novaca.Inaće to je Club 1220,sa tim motorima su bili najbolji GSovi.Inaće taj je auto stajao godinama da se nije vozio,a onda je dosta skarabuđeno po njemu samo da se može vozit,a to hidrauličar i još GS nikako ne prašta.
 

ccccxm

New member
Prolazim jučer kroz Zadar i vidim predivan GS prodaje se u nekakvom prostoru za prodaju raznih polovnih automobila ali naravno novijih,tako da sam se ugodno iznenadio kada sam ga ugledao...eto samo da se zna ako još netko sanja takav model u odličnom stanju ima jedan u Zadru...:thinking::)
 

sipe

od Dijane do XM-a
Prolazim jučer kroz Zadar i vidim predivan GS prodaje se u nekakvom prostoru za prodaju raznih polovnih automobila ali naravno novijih,tako da sam se ugodno iznenadio kada sam ga ugledao...eto samo da se zna ako još netko sanja takav model u odličnom stanju ima jedan u Zadru...:thinking::)
Išao moj stari ga pogledati ovo ljeto bio nam usput stvarno u dobrom stanju. narančasti jel?
 
Na vrh