Citroen DS9

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bez tih kljova bi se dalo razgovarati o eleganciji. Prednjih i zadnjih.
Neznam, konkurencija ima tradicionalne kupce, neznam koga planiraju namamiti sa ovim

Motorizacija 1.6thp sa 225ks, automatik. Plus dva jača hibrida, 4x4 kod jače verzije.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=sWOHciTkoSY[/ame]
 

Cutac

Prèkaroš
Osobno bih ga uzeo prije nego 508, ako bi bili slicnih cijena.
Da bih htio limuzinu sa 1.6 motorom, ne bih, ali sto je, tu je.
 

charllie

Active member
Pa decki nije tako los,naprijed poput A6,guzica BMW7 no tesko je pored toliko modela napraviti nesto da odskace od obicne limuzine.E ona lijepa stara vremena 70-90,no to se nebu vise vratilo,svi suradjuju i dijele motore,platforme,nestala hidraulika,mozda za 10 let bude samo10 velikih koncerna i obicno dosadno sivilo.
Zavisi od konacne cijene kak se bu probil na trzistu jer aduta ima.
Naprijed DS.:angel:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel samo meni idu na jetra ove kretenske kvake za vrata?
Uhebali su stogodišnju jednostavnu refleksnu radnju potezanja kvake sa ovim dodatnim korakom stiskanja.
Samo se nadam da su sa sigurnosne strane to riješili bolje od Elona, da nebi ljudi gorili u autima radi gluposti l
 

djuan

Active member
Meni je baš dobar, iako je mrvicu preobičan dizajn. Jasno je da se želi svidjeti većem broju ljudi. Neka kvaka, neka kroma i svega, volim takve điđe.
A kaj ste za taj karavan zapeli 😁

Ajde, barem će se francuski predsjednik voziti u pravoj makini a ne u onoj kanti od Espacea :D
 

track

Active member
Posle modela DS19, DS5 je po meni najlepsi Citroen.
Slazem se.
DS9 nudi sta tocno sta konkurencija ne nudi? Zmigavac na krovu?

Dizajn? Naprid Passat/Audi, natrag BMW - divota.


Sad san skuzio tek da kad se gleda od naprid iz odredenog kuta podsjeca na C-elysee, a zivota ti koja kolica... :doh::doh::doh::doh:
 
Na vrh