Citroen C5 X

Pavel

Lepi™
http://www.carscoops.com/2018/01/citroen-to-replace-c5-and-c6-with-new.html

"But there will be a new large saloon, because having one in the lineup is a crucial part of being a big manufacturer, to be credible you need a range across small, medium, and large cars, including SUVs. Do that well, and you cover the requirements of volume and profit to succeed in this business across fleet and private sales."

Dolazi novi C5, 2020. Na još jednom portalu sam našao da bi trebao biti mix Metropolis koncepta i cxperiencea. Dolazi na novom hidroovjesu, mjenjač će biti i dalje Aisin.

Ne očekuju prodajne rezultate koji će ih baciti u bogatstvo ali jednostavno moraju da bi imali kakav takav imidž imati nekoga u segmentu. Bio je čak i video u članku gdje su se referirali na Kiu Stinger. Problem je što ne znaju kako će ga točno pozicionirati, negdje između D i E segmenta. Bit će limuzina, neće biti dvije varijante kao što je bilo sa C5 ili C6. Ova će biti negdje između. O motorizaciji nije bilo riječi.
 

pokra89

Well-known member
kao i svaki gotovi auto u odnosu na koncept. s tim da valja napraviti razliku između koncepta i različitih crteža.

do sad sam za c5, vozilo za koje još nema potvrde da će uopće izići, našao pa bar 50 "koncepata"
 

Dalibor

Dado Tornado
nešto o C5, ako već nije bilo.

njemci šuškaju da će biti predstavljen krajem 2018. na pariškom salonu, i za sada su prilično sigurni da će imati plug-in hibrid 250 ks dometa 60 km.





 

charllie

Active member
Bogme,izgled na tragu tih starih limuzina,ak napraviju postene sice i malo vise komocije spram sadasnje petice budem pocel sparati.:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:
Sin ima C5III,al sam razocaran,sicima,prostorom,pretincima,komandama svaka cast jedino liniji i uzitku voznje.
 

Milosh

Test
Slažem se sa Brrunom, nije limuzina, ali mi se jako sviđa to što vidim, samo sam opet pesimističan u pogledu veze sa stvarnošću.
 

HAL9000

New member
Ovo je copy/paste mercedes/audi/bmw/vw mix dizajna , nema ništa inovativno, iako izgleda dobro, može komotno biti bilo čija značka npr otraga
 
Na vrh