Citroen C5 2.0 HDI 140KSili 163KS

mladenbl

New member
Brutalan je sa onim felgama jos 205ks...uhhh
Strasno, ne smes gas dati
Ma nista strasno :D

ako ja sa 163ks imam prosjecnu potrosnju kombinovanu 6,4l koliko je onda kod tebe???nemoj samo reci 6,6 da odmah trazim chipistu da mi chipuje
Ovo je kilimetraza koja je napravljena u gradskim uslovima ( nije bilo nesto previse auto puta i otvorenog puta ) makismalno po par kilometara, i ova je potrosnja.

upload widget
 

mladenbl

New member
Tako je kako je :D Ovo su podaci o voznji po gradu, gdje ima nesto malo voznje po tranzitu. Ako se odlucis da radis to, neka ti to urade ljudi koji znaju sta rade :D
 

Damaj

Active member
A tek da vidis koliko malo trosi 2.0 blueHDi 150 S&S, 5,1 l po otvorenom, 5,7 l po gradu, 6,0 l na autoputu pri konstantnoj brzini 140 km/h !
 

era970

Member
ja od Avgusta vozim 103 kw ili 136 ks... do danas sa presao nekih 5100km ali sam resetovao pomocnu kilometrazu koja mi sada stoji na nekih 3900 km i prosecna potrosnja na njoj je 6.0 L/100
tu je voznja po gradu Bg kreni - stani, otvorenom, preko brdovitih terena sa punim gepekom i 5 putnika... tako da sam zadovoljan potrosnjom. ide odlicno, vuce kao lud.. trudim se da ga ne davim u voznji... skoro sam putovao do sela preko Uzica, novom deonicom puta, onda sam gore imao lokalne voznje do Bajine Baste, pa opet do Uzica, itd itd.. uglavnom na povratku kuci, dopunio sam ponovo do punog rezervoara i iznenadio se 500 km 22L , oba puta sam sipao na Shell.ovoj pumpi na Novom Beogradu.
 
Na vrh