Citroen C4 III

La Marche

Iskreni optimist
Otišao sam pogledati taj auto. Toliko mi se uživo nije svidio, toliko su različite linije i mase prednjeg i zadnjeg kraja, toliko je nezgrapan prednji dio i od naprijed i bočno, toliko djeluje glomazno i nespretno, da nisam imao volje ni pogledati unutrašnjost, kamoli sjesti.
Ovaj Citroen sigurno neće biti moj sljedeći auto.
 

La Marche

Iskreni optimist
A, ne hvala.
Godine idu, ne postajem mlađi ni bogatiji, auti poskupljuju k'o ludi, vjerujem da će u histeriji s električarima i cijene goriva rasti, neću više kupovati aute D segmenta. B ili najviše C.
No, imam još nekoliko godina C5, a nakon toga, tko zna kako će stvari stajati.
 

Profiler07

Well-known member
Ja sam ga gledao u servisu,onako da vidim sta je to"cudo nevidjeno" i najvise mi bodu oci one uske gume,pa ono isto kao da je profil 175.Tako mi jadno i siromasno izgleda,izgleda da su sve ideje i misli prebacili na Opel i Peugeot
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Meni izgleodm nije loš, ali kao elektirčar. Takav auto s klasičnim motorom ne bi kupill. Sam ovu cijenu koliko košta gora, to ne bi platil.
 

La Marche

Iskreni optimist
Da. Električar... Toliki komad auta...
za grad prevelik i neokretan,
na autocesti s takvim otporom zraka ne bude s 50 kWh daleko stigao. 100-150 km i 'ajd' u boks na pola sata. Ako već netko ne puni. Onda X x pola sata, gdje je X broj auta u redu. Za sad je kod nas uglavnom X=0, ali do kad?
S istim motorom i baterijom su već na testovima i s malim 208 kukali na slab doseg van grada, a gdje tek ovaj.
 

Pavel

Lepi™
Jel zna netko ovaj PHC, progresivna hidraulika.. Jel stvarno cemu, ono udobnost nivo C5 limuzine ili starijih modela ili je samo marketinski trik? Znam da guraju tu pricu s PHCom al ne znam nikog da je vozio ili probao?
 

Pavel

Lepi™
Vozio cactusa i ugodno se iznenadio. Osjeća se onaj efekt broda na laganim valovima kojeg sam imao u c5. Doduše, nije tako izraženo, ali da se osjeti da je u pitanju nešto novo, jeste.
E to, tooo. Nisam vozio te nove modele pa reko jel samo marketing ili ima nesto u toj prici. Znam da furaju taj PHC i da je kao u kombinaciji sa Advanced Comfort sjedalima preporod.
 

La Marche

Iskreni optimist
Test ili hvalospjev?
Da je po meni, ne sviđa mi se pa ne bih to ni čitao, ali... žena u salonu sjela, sviđa joj se ulazak i pozicija sjedenja pa moram i ja malo ozbiljnije shvatiti ovaj auto.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
😢

Već je godinama tako, ali ovo je baš ekstreman primjer modernih nounarskih 'testova'. Još kao jednotjedan, strašno.
Apsolutno ništa nije rečeno van prepisivanja podataka iz kataloga. Gade mi se.

Jedina stvar koja se ističe po meni je ova slika:



Zašto ova plastika izgleda ko da je 20 godina bila na suncu prije ugradnje? Šteta da ju prepisivači kataloga nisu spomenuli
 
Na vrh