Citroen C4 III

Dalibor

Dado Tornado
neće biti C4 iii, naslijedio ga je redizajnirani C4 cactus:

klikni na minutu 24, govori jedan od direktora

[ame]https://youtu.be/qqLC30kVdjk[/ame]
 

Brruno

Well-known member
Izgleda da vodstvo citroena ima strah od brzog globalnog zatopljenja pa je sve modele digao za par cm da ne ulazi voda u njega :D
 

Cutac

Prèkaroš
Are these halogen?
They are standard across the line to bring high tehnoložii to all models.
So these are halogen?
Yes.

:D:D:D
 

Phantom

Drajver
The next-generation Citroën C4 hatchback will have a pure-electric option in 2020



eto znači samo električni, neka hvala, ja ne mislim kupovat...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Kad baterija bude mogla izdržati minimalno 1000 km autoceste (neki ekvivalent diesela), a njeno punjene ne bude trajalo više od nadolijevanja goriva pištoljem, onda ću zatražiti ponudu. :) Samo, dok to vrijeme dođe, mislim da ću ja već biti najmanje 150 godina ispod ploče. :D :D
Mislim da je elektrifikacija automoblizima jedna od najvećih tehnoloških i industrijskih regresija koje živimo. Nešto kao "remake" Nokie 3310. (Nekidan je vidio u pošti i nisam mogao vjerovati) ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nema šanse, nema tehničkih mogućnosti da zagrizu veći komad pite u tom roku. Norveška nije tipičan primjer, pisalo se na forumu o njihovoj elektrifikaciji i problemima
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
*pure electric option

Nači bit će i običnih motora, samo će imati i ovaj baterijski model... taman da spusti co2 prosijek game.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nešto ko Reno Arkana. Meni najomraženija kategorija uz četverovratne ''coupe-e''. Ali ako će održati Citroen na životu... zašto ne.
 

Cutac

Prèkaroš
De beži, vidi na šta liči ovo, ko povišeni prius ****te. Ne SAMO prius, nego crossover prius. To ko da nije dosta da si impotentan nego ti i otpadne.
 

Franz

Well-known member
Čini se dok čitaš po mrežama i forumima kak te auto nitko ne voli. Ne vole ih ni recezenti na Jubitou, a opet prodaju se valjda kao traperice. :) Tko to onda kupuje? Tiha većina? ;)
 

Dalibor

Dado Tornado
najljepši auto zadnjih 20 godina, čovječe kao da nema branike, to je suv-cuv u jednom, i kupe i suv i đip i kompakt, ovo je začetnik jedne nove klase, svjedočimo povijesnom trenutku
 
Na vrh