Citroen C4 1.6 16V VTR by TPrime

TPrime

New member
Pozdrav ekipa! :D

Kao što sam ovog ljeta najavio C4 Hachback je prodan i dosao je red na Coupea - VTR-a :D
Kupljen krajem 7 mjeseca ove godine i do sada okrenuli 6000km bez greške ;)
Napravit veliki servis i sada kroz par dana radim mali servis.
Od prvog dana od kad je u mojim rukama:
Poskidane naljepnice sa stakala (citroen, HR naljepnica itd), plan zatamljivanja.
Tablice bez okvira.
LED rasvjeta: Unutrašnjost, tablice, pozicija.
Resolfen felge i Dunlop Sport Max gume 205 50 R17
Stavljene Mtech disk pločice (kupio i ATE pa nek se nađe doma :D) i kočione čeljusti pofarbane u crveno.
Strojno ispolirao cijeli auto sa 3M pastama, slijedi vosak i poslije zime korekcija tragova zime (kamenčići itd.) :p
za sada je napravljeno koliko sam mogao i stigao vremenski, a i novčano :D
Planovi su veliki, Coupe je savršen auto i da se igrat detaljima. Plan je složit kombinaciju VTR-a, VTS-a i Loeba točnije interijer i eksterijer po mome ukusu :wub::wub: meni za dušu :wub::wub:
Uskoro upgrade:
Eksterijer:
VTS spojler, zatamljivanje stakala, short antena, protočni auspuh, VTS značke.
Interijer:
VTS papučice i odmor za nogu, oblačenje volana i kože ručice mjenjača (kombinacija crno - sivo u skladu sa ostalim dijelom auta), ručica mjenjača (VTS ili Sparco), osvjetljenje nogu, bluetooth, AUX.

to su planovi za sada, na godinu letim do gewindi i xenon farova :D




Roadtrip u Sloveniju :D

Tuširanje ;)

8.10.2016 organizirao malo druženje u Karlovcu sa najačom ekipom :D


 

Kizokc

Active member
Sve 5 za auto, a kako misliš pričvrstiti odmorište za noge? ja ga imam pisalo je da se to šarafi, ali ja nisam siguran jel se smije na tom mjestu to sa šarafima pričvrstiti??
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja sam ga nekin kratkim šarafima stegnuo u tepih u C3... drži čvrsto već par godina
 

TPrime

New member
Ma može se kako ne ;) uzet samo kraće šerafe tek toliko da uhvate tapecirung i stvar riješena, ako te strah da ne uhvatis kakvu žicu ili nešto slično uzmi dvoslojnu traku, al poslije tesko skinut :) (prije ću branik izčupat nego tablice bez fena skinut) :D
 

Kizokc

Active member
Probat ću sa kraćim šarafima, jer već sam iskušao sa dvoslojnom trakom i dok je vruće u autu (dok po ljeti ostane na suncu) to se odljepi...
 

Ruske

Active member
a da jednostavno skines sve obloge, napravis rupice male u limu i tepihu i onda vratis sve i sarafas sve odozgora...rastavljao sam taj dio, nema razloga da se ne bi smjelo sarafati tamo...sigurnije nego u tapecirung...
 

Ruske

Active member
samo cupas tepihe :D i odvidas imas lim ispod tepiha, koji se sarafi na bazni lim...mozda se cak i taj lim skine kad stavis ovaj vanjski lim ukrasni ili se on sarafi na taj pomicni lim
 

TPrime

New member
Evo me ekipa nakon nekog vremena. Na početku kod predstavljanja auta napomenuo sam modifikacije i stvarčice koje će se radit na autu :grin: pa eto da krenemo. Odlučio sam vanjski izgled odradit u VTS izvedbu uz detalje po mom ukusu. Stigla shark antena. :grin: (imgur unisti kvalitetu slike)
 

TPrime

New member
Ruske: dobio sam naravno 3M obostranu traku, samo nije bila zaljepljena već nego su to meni ostavili da se poigram :twisted: a za felge se cujemo preko fejsa ili telefonski
Ivan: evo jedna poslije tusiranja i prije snijega opaljena na brzinu :grin:


Kupljena i nova ručica mjenjača, naravno OEM koja je na VTR-u. Bio sam u potrazi dulje vrijeme za VTS ručicom, ali na kraju odustao.

Prijašnji vlasnik svaku sitnicu mijenjao u Citroenovom ovlaštenom servisu, servisna i sve 5, ali di je nabavio ovaj "štap" prema svemu marke MOMO :shock: nemam pojma, amaterski složeno bilo. Mislio sam da neću podijelit ovu sliku sa vama, al eto malo smijeha. :whistling:
Uglavnom koža sređena i sada sve OEM, novo :wub:

stavit ću još slika
 

TPrime

New member
Hvala majstore, stiglo je još dosta toga tako da najbolje stvari tek dolaze :D

Toma signal je isti kao i prije, na prošlom hachbacku sam imao isto kratku antenu i mogu ti priznat da je cak i bolje šljakalo nego sa originalnom i hvala frende :D
 
Na vrh