Citroen C4 1.6 16V VTR by TPrime

TPrime

New member
Tekken daj jos koju slikicu ;) moramo cesce ponovit onakva druzenja :D

Ručice imaš na ebay-u. Naravno dvije verzije, sve za Peugeot i Citroen ;)
 

TPrime

New member
ugrađene 6000K LED žarulje u maglenke :grin:
koristim ih stalno, kao dnevna svjetla - kratka uopće više ne palim i po mraku naravno.
Preko Lexie postavit da se pale čim se auto upali i to je to ;)
radilo se još ovih dana na autu tako da cu postavit jos slikica maglenki :D


 

TPrime

New member
Zlatko nemam klasična dnevna, ovo sam stavio zbog izgleda jer auto mi je full LED osim kratkog i dugog svjetla a to dolazi vjerovatno xenon ;)

Ivan obrve su bile LED, a jedna je pregorila pa sam stavio halogene dok ne dodu druge. Inače u obrve stavljam žarulju sa 42 LED-ice ;)
 

Doomsday

U prolazu...
Zlatko nemam klasična dnevna, ovo sam stavio zbog izgleda jer auto mi je full LED osim kratkog i dugog svjetla a to dolazi vjerovatno xenon

Ivan obrve su bile LED, a jedna je pregorila pa sam stavio halogene dok ne dodu druge. Inače u obrve stavljam žarulju sa 42 LED-ice
Evala...

Ove obrve mi liče na C5 redizajn, i evo ti za razmišljanje jedna temica...

http://www.citroenforum.hr/citroen-c5-faza-i-i-ii-123/zaruljice-svjetla-pozicije-c5-redizajn-6282/

Moguće da ti pregaraju te LED žaruljice zbog pregrijavanja gomile lemova na toliko puno dioda...

Kako ti je to samo pozicija, a maglenke su ti sad dnevna, možda da potražiš najjaču moguću LED opciju sa jednim ili par driver dioda, da smanjiš mogućnost problema sa lemovima... Bitno je da bude cca. 6000K tj. slično sa ostatkom planiranih žarulja, i da ne izgara prečesto, a nije bitno da svjetli prejako, jer ionako maglenke odrađuju funkciju dnevnih svjetala...

:cool:
 

Ruske

Active member
pregaraju mu ledice jer ne zeli kupiti od mene felge, nego trosi na ove sitnice, a sa tim parama je vec mogao uzet felge na koje je svrsavao xD
 

TPrime

New member
Ne znam ekipa čemu problem oko LED-a. Ovo mi je drugi C4 i ledice još iz prvoga koje su godinu i nešto bile na autu pa logično da ce riknut. Nikad brige sa Osram LED-icama, a ni sa kvalitetnim eBay ledicama :D
Doomsday ove koje vidiš na početku foruma u obrvama su radile dok sam imao prijašnji C4 i dio vremena na ovome tako da sve 5, hvala na linku ali nikakvih problema nisam imao.
Ruske ma budeš ti njih prodao već :p
 
Na vrh