Citroen C3 III

ZlatkoC4

Well-known member
Sad samo čekamo izvlačenje četiri najbolje fotografije odnosno prijave

natječaj je zaključen sa 10.01.2017 od tog dana teće 5 radnih dana za odluku :grin:
Fran :palac-gore:
Èlanak 6: PROGLAŠENJE POBJEDNIKA NATJEÈAJA
Stručni žiri formiran od Citroën Hrvatska d.o.o. i Unex d.o.o. odlučit će o četiri pobjednika prema kriteriju kvalitete, izražaju , osobitosti i kvaliteti fotografije za “VozimC3” natječaj. Pobjednik će biti odabran u roku od 5 radnih dana od završetka trajanja nagradnog natječaja

Znači u Utorak 17.01,2017 bi tebala pasti odluka tko su četvorica sretnika
 

Pavel

Lepi™
Moguce da sam ja nesto krivo vidio ali koliko znam objavljeni su dobitnici. 4 dobitnika, jedan je slikao uputnicu za C3, drugi ga nacrtao i obojao, treci objavio sliku zenske guzice itd.

Ako sam dobro vidio i ako je to to, onda je lakrdija od natjecaja.
 

Cutac

Prèkaroš
Kakva retardacija...
Ajde ovaj što je crtao c3, potrudio se čovjek, ali žensko dupe, vrlo humoristična uputnica i ono instagram snepčet, šta već, preseravanje.

Stvarno su idioti to birali, oni hardkor...
 

ZlatkoC4

Well-known member
crtež c3 i uputnicu mogu shvatiti ali druge dvje stvarno ne bih komentirao kreativnost tih iz CH stvarno su kreativni deb.... a u drugu ruku od CH se ništa nije moglo drugo niti očekivati.
 

Franzg

New member
Ja isto vidio to dns i nisam mogo vjerovat. Crtež priznam i uputnica je kreativna al ove dvije su lakrdija, veze nema ni sa cim. A bila je ona slika covjek se potrudio bio je cak 2. Po redu s lajkovima (moja je 3. Bila na kraju) sa Citroenom 2CV i njega isto nisu odabrali...a sami su si krivi mogli su imat promociju s youtube videom dojmova novog c3 na hrvatskom (kojeg zasad ima samo jedan naš na youtubeu od automarketa) al ko im kriv...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Sve je to očito već bilo namjenjeno nekom od njihovih femili

šteta mogli su imati pravu recenziju i reklamu. ovako nek se zavuku u stražnjicu i nadju da će im sneba pasti kupci
 

Cutac

Prèkaroš


Seksi :wub:

Neka naprave novi c4 u coupe verziji(ili c3, nešto kupeasto i sportsko :D) i ubace spomena vrijedan benzinac i bit će pun pogodak :grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dajte preselite više C3 3 u nove modele... ovo je već pomalo smješno.

Nego... šuška se o lagano sporckom modelu, mediji napuhuju sa idejama o 1.6 i +200ks, ja tipujem na 1.2 sa 130 konja, i crne plastike lakirane u boju auta.
 

Cutac

Prèkaroš
Stave 2.5 litreni redni četverac sa turbinom.
I onda naprave 5 mapa i prodaju.
Koji bi to hot hatch bio, 2.5 litre i jedno 300 konja stave pogon na sve kotače, full time. Na tonu i kusur kila. To bi dominiralo cestom.
 

markan1000

Well-known member
imam jednu opasku, sad kad su ovako kompletno i iz temelja promijenili c3-icu, stari model mi je naglo preko noći ostario... ali to je kod modela svih proizvođača problem kod temeljitih izmjena dizajna
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Zato evolucijski dizajn ima puno smisla... samo to zahtijeva dugoročno planiranje, a to u Citroenu ne postoji nažalost.
 

Phantom

Drajver
lijep auto, danas sam se vozio kraj jednog, samo su zafrkali sa ovim kazaljkama..trebalo je dati digitalne ili ekran sličan c4 picassoja..
 
Na vrh