Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Da je s foruma imao bi bolje riješenje ;) :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti



evo jedan ljepotan prije par dana blizu Crikve... izvana super al nutra ga ubijaju presvlake :( nedostojne ovakvog auta
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

El to tvoj otraga, kaj si več zimure del, ili 15-ke prodo?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Nemoj tu mene zahebavat, divi se old timeru hehe

Na slici/autu su trenutno origigi 15 felge sa 195/50 ljetnim sporckim koreankama :D
Tvoje prodajne akcije me uvije pogode u krivo vrijeme, inače bi drugi setup bio :hmmm:
 

ante66

Active member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Jutros jedna siva "Zaba" i plava "Dijana" u Prilazu Gjure Dezelica.Cije li su , a "Dijana" mi je nekamo milija.
 

charllie

Active member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

E tak treba zna se sto je na vrhu,more bit sam jeden a bilo bi mi rajsi da je spod golf i kompanija.:angel:
 

deda

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Sve ti je to danas isto,sama plastika i letrika.Koji god auto sve je isto.Vozim svaki dan Citroene,Peugeote,Audie,VWove,Škode,Hyundaie,Seate,,Fiate,Fordove,Alfe,Opele......,uopće ne žikim razliku,čak i zaboravim u kojem se autu vozim,pa moram gledat koji ima znak na volanu.Nikakve razlike nema,ama baš u ničem.Tko god tvrdi suprotno nije realan.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

ima izolaciju s unutarnje strane haube, to je već malo finije :D

Vozim svaki dan Citroene,Peugeote,Audie,VWove,Škode,Hyundaie,Seate ,,Fiate,Fordove,Alfe,Opele......,uopće ne žikim razliku,čak i zaboravim u kojem se autu vozim,pa moram gledat koji ima znak na volanu.
imao sam tu sreću ili nesreću voziti zadnjih mjeseci 10-tak kompaktnih i malih automobila različitih proizvođača i kod nekih ima prilično razlike, a kada su male razlike, to je obično između modela za koje nikada nebi rekao.

recimo razila između punta i clia je ogromna, posebno kod prethodne generacije, dva skroz ali skroz drugačija svijeta, citroenov C3 je po načinu sjedenja i osječaja za volanom po meni umanjena verzija forda focusa prije ovog najnovijeg.
opelova corsa/combo prijašnje generacije je po načinu sjedenja i doživljaja vožnje skroz različit auto od svoje generacije, nešto između starijeg (saxo gen.) i novijeg (C3 gen.)...
punto je recimo po meni po doživljaju vožnje kao alfa 146, osim što različito izgleda...
renault thalia je auto koji također u vožnji nije sličan ničemu drugom, tako mekan i baš specifičan način sjedenja i ugođaja vjerojatno nema niti jedan drugi auto... slična je kao prvi reno megane, samo se u tom meganeu sjedi dublje u autu, dok su noviji megani skroz na skroz drugi automobili kao od drugog proizvođača...
za hyundai accent isto vrijedi što sam napisao za corsu... to je kao produžena opel corsa...
 

deda

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Sve su to samo nijanske,razlika je samo veći-manji,jači-slabiji.Sve svi
imaju manje više isto,isto izgledaju,sve sliči kao i mobiteli,ili televizori,više nitko ni ne glada koja je marka,nego kaj mu je ljepše i kolko košta.
Od svih tih auta po meni je na prvom mjestu Hyundai i 30,po udobnosti,opremi,voznim karakteristikama i na kraju cijeni.Iza toga mi je najbolji Peugeot 308.Ostalo je sve po svemu ispod toga.Gledam aute iste klase.Recimo između A6 i Citroena DS5 ili Pasata,nabolji je Citroen.To je moj utisak ili ukus,kako god,nemora za nikog biti mjerodavan.
 
Na vrh