Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

to mu je da na autoputu ne može preko dopuštene brzine. to je tzv. antitunning :palac-gore:
 

maxx

Member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Pitam se,kaj radi naša policija po pitanju ovakvih skalamerija na autima?:hm:
Pretpostavljam da ovaj i slični kao on ovakve skalamerije skidaju prije odlaska na tehnički,poslije ih naravno vrate.
Da mup radi svoj posao,ovakvog bi odmah isključili iz prometa i poslali ga na vanredni tehnički i spičili mu kaznu :mad:
Da ne govorim o onima sa kojekakvim crvenim,plavim,zelenim led lampicama umjesto pozicije,takvih ima ko šodera :rolleyes:
 

Marko

Well-known member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Da ne govorim o onima sa kojekakvim crvenim,plavim,zelenim led lampicama umjesto pozicije,takvih ima ko šodera
Bitno je da si kreativan pri postavljanju istih, da smisliš kreaciju koji nitko drugi nema na autu! Da ne budeš kao ostali! Da budeš jedinstven! ;) Onda prolaziš na tehničkom sigurno i policija te ne dira - da ne spominjem brojne pehare koje ćeš osvojiti na tjuning natjecanjima!






.
 

maxx

Member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

kažnjava bicikliste :D
Pa ak rade prekršaje(a bome ima ih bezobraznih),nek ih kažnjava:D

Bitno je da si kreativan pri postavljanju istih, da smisliš kreaciju koji nitko drugi nema na autu! Da ne budeš kao ostali! Da budeš jedinstven! ;) Onda prolaziš na tehničkom sigurno i policija te ne dira - da ne spominjem brojne pehare koje ćeš osvojiti na tjuning natjecanjima!
I da se smiješ ostalima kak su budale i imaju obične vulgaris lampe:D
Stvarno se čudim nekim ljudima,recimo ovaj s tim spojlerom na C4 nije razmišljo da bi mu se npr. život mogo promjenit preko noći:hm:
Nek mu taj spojler odleti na autocesti nekom na šajbu i taj netko se slupa i nedaj bože izgine...eto ti sranja do kraja života.Samo zbog glupog spojlera od parsto kuna i policije koja ne uvodi red na cestama:mad:
 

xantia

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

ruzno stoji to na cetvorci, meni se svidja ovaj model c4 al ga jako bas ruzi taj spojler.:doh:
 

deda

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

To je od preveč gledanja tvea, you tubea i mlačenja po internetu.Da ste vidli kakva ćuda od tjuning ćjuning je bilo na Jarunskom jesenskom auto festivalu,za nepovjerovat.Kak se veli dok deca imaju novce i kramari trže.Uostalom kja se ćudite,pa kaj radi autoindustrija od novih autiju,nisi daleko od toga.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

vjerojatno su imali trening sa citroenima, pa su poslije svratili na sladoled :palacgore:

kaj znači kada crna mačka hoda po autu?!?!? :wub:

 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Je li ovo netko s foruma čiju je C4 makinu potopilo jučer u Rijeci?



Dihtaju li brtve ili je procurilo? ;)
 

Automatic

Well-known member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

http://www.fordaspire.com/page2/tauruswag.jpg

Meni je ko klincu bio san Hydro Ford Taurus i sad imam C5 ph2. break.. :)


Koliko ima kopiranja u autoindustriji to je smiješno.
Istog takvog sam imao ja ,imao sam ih 3 komada i svi su bili karavani.U hrvatskoj ih više nema(karavana),Imaju 3.0 v6 motore koji su nepoderivi,isto kao i automatski mjenjaći koji su japanski.Jedan je bio 3.8 motor kao u thunderbirdu ili mustangu ,ali isto samo 104 kw.Automobil je funkcionalni isto ko c5.Vozio sam ga 10 godina i nebi ga preporučio nikome ko si nezna sam popravit,jer uvijek nešto curi ,a kad servo pumpa nebi zujala motor se ni ne čuje.Imam još hrpu dijelova ako nekom trebaju.Inače auto nije bio hidraulički već je imao na amortizerima zraćne jastuke koji su se dali pumpat ali samo zadnji.Sad imam c5 karavana .
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Ovih dana u Ukrajini...

[ame]http://www.liveleak.com/view?i=108_1392492062[/ame]





 
Na vrh