Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

deda

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

C5 serija jedan je meni izgledala oćajno ružno,ali ova ovako dorađena izgleda super.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

C5 kao da odgovaraju godine, i s vremenom izgleda sve više citroenski, kada se pojavila bila mi je preobična
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

C5 kao da odgovaraju godine, i s vremenom izgleda sve više citroenski, kada se pojavila bila mi je preobična
Èak mi je bio i pomalo ružnjikave vanjštine. Ali što vrijeme više odmiče, upravo što kažeš, auto dobiva na stilu i originalnosti.

Dok sam ga kupovao prvo što me privuklo bio je interijer. Jedini auto te klase u kojem sam se osjećao kao kod kuće u dnevnom boravku. Udoban i prostran.

I danas je što se tiče interijera premium model ispred nekih novih aktualnih konkurenata.
 

Hrvoje Marin

Active member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti



Meni je ko klincu bio san Hydro Ford Taurus i sad imam C5 ph2. break.. :)


Koliko ima kopiranja u autoindustriji to je smiješno.
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Kad narastem ja ću si kupit C6,kak je taj auto dobar,najbolji Citrać,jest da je C5 limuzina i nije velika razlika,ali C6 je vrhunski,a za vozit,ko da doma iz fotelje gledam telku.
 

lovorem

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Meni je ljepši klasični c6, jer to baš gospodski auto kome ne stoje neki tuninzi itd, ali kad sam ovaj vidio danas baš mi je super zgledal, jedino da je opran i da mu nije skinuo citroen značke.
 

RI-222

Member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

i ja cekam da narastem :D odmah je moj.

pa taj auto je po dizajnu bar 10 godina ispred drugih pogotovo ovaj na slici sad i nema mu slicnog zato je fora, a ne kao audi svaki je isti.
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Evo,ja sam danas u zg-u vidio u heinzelovoj XM tamnoplavi,zadnja dva slova na regi AA! ali mi je pobjego... :p
 

jura

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Ja cesto vidjam srebrnog V6 XMa na sveticama i narancastog gsa na kneziji
 

deda

New member
Re: Citroeni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Taj GS karavan vozi sin od gospona Karleuše,to je njegov,sigurno ga znaš.
 

zuti-gt

New member
ax gt

dali tko zna di je završio crveni gt sa onim okruglim farovima auto je bio na trešnjavci čovjek je imao tog crvenog i crnog sport
 
Na vrh