Citroën Xsara VTS I

dellas

New member
Prezadovoljan! Jos odavno mi se svidela guma zbog svog izgleda, a i nekako gotivim toyo gume jer ih svi trkaci hvale. Ove gume su felnomenalne, auto se ispaljuje sa njima, drzi krivinu i na suvom i na mokrom fantasticno, jedina mana je sto ce se verovatno brze potrositi nego neke druge ali je to sasvim opravdano.
 

dellas

New member
Bordo xsaru vracam na serijalu, usis i izduv fabrika, i skinuta folija sa krova. Nedostajace mi ovaj zvuk :(


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=T38nygxr-Z0[/ame]


Ali iskreno lepse mi sad izgleda, samo jos da se ofarba branik(vrlo verovatno sa sve lajsnama u boju auta)...



Ali zato ovu novu polako spremam za 402 i ona ce imati bolestan zvuk, na nju je prebacen usis jos samo da prebacim izduv sa bordo, ali ovoga puta bez ijednog lonca osim zadnjeg, fi60 cevi i zadnji lonac koji je protocan.

Ovaj branik i izduv idu na nju...


Ovako izgleda usis, filter ce ici jos malo napolje, da kada se skine far, vazduh ide direktno u njega.


Bice neki snimak, kada to zavrsim.

Trenutno se sa auta skidaju sve sitnice koje su visak(posuda za tecnost za brisace, zanji brisac, sirena, drzac akumulatora, suspleh i jos puno sitnica koje kad se saberu skidaju 50ak kg plus enterijer koji je vec izvadjen :) ). Necu skidati samo prednja stakla i podizace, jer mi to treba i naravno abs. Klima ce ici napolje, ako uspem da resim PK kais bez kompresora.


 

Marko

Well-known member
Pohvale na trudi i ustrajnosti s Xsarama VTS!!!!!!

Jesi li pokušao nabaviti getribu od Peugeota 306 gti-6? Bila bi ti bolja za 402...
 

dellas

New member
Hvala imenjače :) Probao sam naravno, jer je ovaj menjac jako dugačak, ali nisam ga uspeo naći ispod 500 eura što mi je previše, jer je pitanje kakav je, plus novi set kvačila...Za te pare se može više ubrzati auto drugim stvarima.
 
Na vrh