Citroën Grand C4 Picasso - Cale81

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dali biš i sebi vario felgu? I onda mrtav hladan udarao po diletacijama na ac sa 150? :)
 

Cale81

Active member
Naravno da ne bih. Ali kolega pita tko vari, ja znam tko vari 😃
Mislim da je bolja opcija to zavariti i urediti kako spada nego s nekog razbijenog uzesti neku koja na oko izgleda ok.
Ovako znam što sam napravio i što imam. Tako ja na to gledam, možda je to krivo 🤷al eto.
Danas sam je ostavio u Sesvetama kod ag-em koji to radi, pa ćemo za par dana vidjeti što je napravio. Cijena je cca 400 kn. Njega mi je preporučio kolega dole iz Dalmacije koji radi isti posao.
Da, ovo je komplet...
Ali možda na nekom slupanom nađeš koju zdravu, npr. zadnju i sl.?
Evo ima jedna u Sloveniji, ali zašto samo jedna 🤷 vjerojatno s nekog karambola
 

Prilozi

Cale81

Active member
Felga zavarena, poravnata i unutarnji dio opituran (već u prošli ponedjeljak). Čovjek kaže da nema straha da pukne zbog varenja. Stavljena na auto i sada ćemo vidjeti 😉
 

Cale81

Active member
Danas bio na optici trapa i televizija pokaže slijedeće. Nije bilo vremena da se to odradi nego sam uzeo drugi termin od 3 sata da se ovo riješi. Kaže majstor da nije neki problem nago da treba skinuti prednja kola i otpustiti kape amortizera pa poštelati "zatur", pa onda dalje.
 

Prilozi

Cutac

Prèkaroš
Neću pričati sa stopostotnom sigurnošću, ali ne možeš namještati zatur na tom autu.
To su plivajuće kape amortizera, a auto kad sjedne na kapu, to je to, nema tu podešavanja. Plus što se u vožnji pomiče.
 

Ax boy

Well-known member
Relacija st Zg
Tablice su po narudzbi ali prije 17 god, prebacio sam ih sa starog auta.
Jucer mi teta na tehnickom kaze da su ostecene i da nemaju eu oznaku te da trebam naruciti nove. Ja kazem, ok nije problem cca 90 kn za iste takve. Ne ne kaze teta 323 kn jer su ove po narudzbi 🤦‍♂️.
Znaci dva put da platim istu stvar, ona samo klimne glavom i kaze bolje dvaput nego triput 😂😂🤦‍♂️
I platih na kraju neku tarifu od 278 kn 🤷
Imaju i ljetne na al 17"
Trebo si ti njoj tada dat triput jel haaaaahhhh 💕💕🤪🤪🤪🤪. Jel bila neka milf ta teta? 😮. Šalim se naravno haaaaahhhh. Samo da izvuku pare užas 😢
Ne znam. Bit ću s njima kad budu radili pa ćemo vidit šta je gore 🤷
Hvala na info 👍💪
Sretno i još puno više sretnih km s njim. Bar još 300 000.👌👌👌
Mali brat pozdravlja Velikog brata. Mr. Black C3 to Grand Picasso 2017. Eto nadimka za tvoj Grand picasić a+? 😮 Veliki brat
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Cale81

Active member
Poštovani forumaši ima li tko neki savjet što napraviti?
U srijedu sam bio na tehničkom pregledu, uštekao on onu svoju napravicu dole ispod volana, očitao podatke i nema greški, sve uredu s autom. Plati i vozi slijedeću godinu dana.
Auto nisam koristio sve do subote i danas.
Sada mi se svakih cca 5min ugasi onaj veliki displej na konzoli i ugasi radio i nakon minute se opet sve pokrene (kao da trenutno ostane bez napajanja i onda se opet pokrene) 🤨.
Danas sam išao na dužu vožnju i nakon što se tri puta tako gasio/palio ostatak puta je radio ispravno tj nije se više gasio dok ne ugasim auto. Onda opet iz početka.😠
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja bih reinstalirao software. Ja kad sam uzeo ovaj auto, 5 minuta posle izlaska iz auto placa. Krenuo da promenim jezik u meniju, i stao na pumpu, ugasio auto dok je jos bio u procesu. Nakon toga tzv "bootloop", krene da dize sistem, i samo se ugasi, restartuje. Dok nisam ponovo upisao sw. Mozda su menjali u podešavanjima i isto tako ugasili. Ja bih sa reinstalacijom probao.
 

Cale81

Active member
Ima li netko neku shemu demontaže vanjske kvake na vozačevim vratima da mogu skinut i dati lakirati ovo oštećenje
Ima li tko savjet kako se može riješiti vibriranje stakla prilikom promjene položaja stakla u retrovizoru vozačevih vrata?
Pokušao bih s podmazivanjem sajli. Treba li skidati oblogu vrata ili sami retrovizor?
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh