Citroën DS5

Cutac

Prèkaroš
Izgleda kao da su imali dobru ideju i onda odjednom skužili da su se zanijeli i da moraju napraviti nešto što će ispuniti još kriterija pa su ga usrali.
Isto kao što Panamera ima grbu na zadnjem kraju, inače ne bi bilo mjesta za glave na zadnjoj klupi.
Biraj šta oćeš napraviti, jel hoćeš neki kupe ovo ono, ili hoćeš auto koji ima mjesta za ljude i prtljagu, nemoš i ovce i novce, barem ne u ovom cjenovnom rangu.

Nego...
1584529713817.png
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Izgleda kao da su imali dobru ideju i onda odjednom skužili da su se zanijeli i da moraju napraviti nešto što će ispuniti još kriterija pa su ga usrali.
Isto kao što Panamera ima grbu na zadnjem kraju, inače ne bi bilo mjesta za glave na zadnjoj klupi.
Biraj šta oćeš napraviti, jel hoćeš neki kupe ovo ono, ili hoćeš auto koji ima mjesta za ljude i prtljagu, nemoš i ovce i novce, barem ne u ovom cjenovnom rangu.

Nego...
Pogledajte privitak 1287
Bliži sam djuan djuan po pitanju zaključka. Linija nije problematična koliko je ubijen u ovim seljadinskim felgama crne boje i monstruozne colaže.
 

visaluteju

Well-known member
Ovaj auto je inace daleko ljepsi uzivo nego na slikama, baš ono kao što kažu za čovjeka da nije fotogeničan...
a meni je ljep i ovako i onako :)
 

Franz

Well-known member
Meni je eksterijer (mojeg) auta uvijek bio nebitan. Nije da vidim auto izvana dok se vozim u njemu. To mi je kao da se zamaram izgledom svojeg lica. Nije da ga gledam. :D Ali iznutra je auto OK. Iza mi se čini knap za odasle i duža putovanja.

 

charllie

Active member
Auu,koji zvuk motora onak pravi muski.Steta zbog nepreglednosti ko u mojeg piksaca,sofersajba i prozorcic,a dobro bi mu doslo i rjesenje iz Xantije I iznad pretinca rukavica na suvozacevoj strani.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Bitno je da je lijepo, a što nije funkcionalno, to nema veze!
Ah, to!
Da, na prvu izgleda premalo. Gotovo simbolički.
Nije da nisam probavao produžiti taj brisač za 2 cm na obje strane (neuspješno, zasad)!

No, s vozačke pozicije se vidi kroz taj mali otvor i više nego bi se prema ovoj slici reklo (jer 🔺). Također se vidi i kroz gornji dio staklenog panela (naravno samo ako nije zatrpan snijegom), stražnja kamera odlično odrađuje posao, a u konačnici tu su i bočni retrovizori…

No, ovo je Chic auto i namjerno je malo otkačen/drukčiji. So Chic, zapravo (to je službeni naziv paketa opreme). Tako da…
💜 😎
 
Na vrh