Citroën C4 1.6HDi by "tomica0308"

Doomsday

U prolazu...
Uh... Sad si iša u drugu krajnost... Ko će to sve razvlačit, skrivat... :D

Da ja radim, naša bi im misto negdi na vratima... Ako imaš volje malo bušit oblogu, onda utopit ga u oblogu točno iznad midbassa, odma isprid kvake...

Ako ne, onda isto otprilike tako, izvuć ga na vrh obloge, pa samo lagano pričvrstit... Tu se staklo ionako ne može skroz spustit pa ga neće puno ni kiša ni vitar... A zvučat će masu bolje... I manja šansa da ga nego slučajno otkine...

:cool:
 

tomica0308

Well-known member
Danas rijesena polica s 45%bonusa,zastita bonusa 1150kn,sutra rega pa javim ��☺

Prošao ko od šale, sve skupa 2100kn.Èak upisane 16 i 17" gume pa mi nudio jos i 18" to nisam ni htio čuti. Samo su mi gospođe izgubile bankovnu karticu, idem u banku blokiram račun, dojdem 100m od kuče zove iz tehničkog dama da su ju našli, idem nazad u tehnički podignem karticu i opet u banku na deblokadu -.- :)

 
Posljednje uređivanje:

tomica0308

Well-known member
evo kvara na C4, sutra taman na bazene plan i počeo siktat na 3 dizni. jel su to bakrene podloske?

uh, sve slozeno doma, najprije probam dotegnut i ide(ja veseo), idem ga upalit evo opet cak cak cak :surprised: , našao oriđiđi podlošku, diznu vadio 15min(na kraju ju ljepo ošmirglao i sad ide lepo nutra van :D ) , u utorak idu sve 4 nove podloške. :angel::angel: :cool:
 

diegos

Well-known member
Bilo bi, naravno. Ja sam baš neki dan svoj auto navoskao s ovim fussom (samo black verzija). Prvi put sam ga koristio, prije sam stavljao Meguiars, a kažu da je fusso i bolji. Lijepo je kad ti je auto manje ztrpan snijegom od ostalih na parkingu, a da ne spominjem kad ga treba očistit ujutro, samo potegneš i lijepo klizi dolje :D :cool:
 

diegos

Well-known member
Da, mislim da je za zlatnu ovaj Light ok.
Traje dosta više, evo jednom stavio i jedva primjetim da se nešto potrošilo :)
Nekad stavim još jedan sloj voska (sljedeći dan) na mjestima gdje se više prlja - pragovi, vrata, prednji branik...

Na autu potraje do nekoliko mjeseci, ovisi i kako ga pereš, najbolje izbjegavati praone :)
 

diegos

Well-known member
Nekom mojom procjenom barem 6 do 8 puta... Kažem ne primjeti se puno da se smanjila količina nakon jednog nanošenja. Meguiars kojeg u limenci ima oko 300g sam koristio sigurno 8 puta, a ima ga još :) S tim da nisam štedio :D
 

tomica0308

Well-known member
danas upalim auto i na ekranu od obrtaja slovo S, dodem do trgovine opet ga upalim i nema vise S, sta je to? Sport mod :grin::grin:
 

tomica0308

Well-known member
Danas zamijenjena baterija u daljinskom, fora je u tome sto nisam trebao programirat kljuc, ubacim novu bateriju i sve radi naravno bolje, prije sam trebao stajati par sekunda kod auta da se otkljuca..
 

Doomsday

U prolazu...
Kako mi se čini da akumulatori svako 3-4 godine su sve skuplji, nedavno sam kupovao 2 komada, oba sam uzeo u Tokića TQ po akcijskim cijenama...

Èinilo mi se kao dobar kompromis, nisu dno ponude, a nisu ni skupi... Kao, radi ih talijanska tvornica za njih koja radi i druge brandove...

Iskustva s njima za sad nemam... Vidit ćemo za 3-4 godine...

:D
 

tomica0308

Well-known member
Unutra bio Varta, valjda drugi aku jer ima papiric i pice ciak, sad kupio kod auto kreše Energizer 770kn dao svog unutra i 615kn i 2 godine garancije.

 

tomica0308

Well-known member
Jedna slika o trenutnoj potrosnji :)
Sutra racunam zamjenu ulja i filtera, danas sve pribavljeno. Samo neznam dal filter ulja ima ovo uho sastrane il ne, nesjecam se kak je bilo dok sam uzeo kod Lagerosa, za pipca znam da ima.



jel imaju kakve veze ove plastike (uha) na filteru ulja, ja mislim da je meni samo pipac bez tih plastika, a danas kupio purflux i dobio sa tim uhima, ajde neko da znam sutra zamjenit kad cu ic s posla :angel:
takav sam kupio

ovakav je na autu trenutno
 
Na vrh