Citrać by '''ivan222''

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
loše vrijeme pa mi se neda niš radit ni slikat...

Al se zato igram sa OBDom... svakakvih gluposti ima :grin: Prikazuje temperature svega i svačega, kuta paljenja, grama zraka na usisu u sekundi... Èak i daje trenutnu snagu u kw, al neznam baš kako to vadi... Okretaje pokazuje odlično, još program mjenja boje kako se da gas weeeeee hehehe
Pa sam se malo igrao sa mjerenjima... 80-120 km/h u 4. 13.5s, 60-80 km/h u 3.2s, potrošnja u leru je oko litre po satu (nema tog podatka inače na kompu)... auto ne dostiže neke visoke temperature -a to me i zanimalo nakon izmjene (bar djelomičene :D ) rashladne tekućine...

Uglavnom zanimljiva igračka... al si maštam o nekoj Lexiji :grin:

I još se moram sjetit pogledat dal brzinomjer na autu i na mobu isto pokazuju... trebali bi nekom logikom
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
da si odgovorim na prošli post... isto pokazuje brzinu na obadva prizaka... Igračka još uvijek radi i uspil sam složit da se automatski spaja na mobitel čim uđem u auto.

Al druge su mi stvari na pameti... već se dugo vozim za CITRO_N iza na vratima pa razmišljam kako to riješit.
Ovo Ë sam već bio jednom lijepio silikonom ali je otpalo opet nakon nekog vremena (sreća doma na parkingu pa sam našao).

Sad razmišljam da jednostavno poskidam sva slova. Pa je pitanje, kako bi to bilo najbolje napravit? A da ne shebem lak od ispod a ni sama slova :confused: Ubiti bi bilo najbolje da su sva slova loše naljepljena i otpala sama od sebe :grin:

AKo imate prijedlog pucajte... ako ne ću sfušarit nešto, a to rijetko dobro završi hehe :D
 

deda

New member
Trebaš imati dobar fen,ili posudi od nekog,i zagrij i skida se prstima,nikako sa nećim strugati i gurati ili rezati.Isto tako treba nova slova ili bilo što,što ima ljepljivu traku zagrijati pa ljepiti,inaće ljepilo neće niš držat i prvom prilikom odpada.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Super... fen imam, i onaj industrijski ako bude trebalo, pa ću probat. I za koji dan stavim rezultate (čim se otrijeznimo hehe) :D hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Poskidao sam sve al zakujac.
Nadao sam se da su sva slova zaljepljena samo kao Ë al na kraju imam 5 jbnih rupica na gepeku. :mad::mad::mad: Koji im je tuki to trebalo... bem ti francuze i tehnologiju.

E sad... te rupice nemogu ostat, em su ružne, em će voda ulazit.

Nači prva opcija bi mi bila da kupim ovu ljepljivu traku i zalijepim sva slova nazad.

Ali mi jednostavno super izgleda taj ''clean look'' bez oznaka. Pretpostavljam da je krpanje i lakiranje tih rupica prekompliciran i preskup posao... ispravite me ako griješim.

Nekako mi se najjeftinija opcija čini kupit male čepiće, polakirat ih u boju auta i postavljat, sprej imam, a ovi nemogu bit više od par kuna. E sad kako će to izgledat :confused:vjerovatno jadno izbliza... ali sa udaljenosti se neće primjetiti.
Jer se ni ove rupe ne primjete sa udaljenosti...

Sutra slike... ako imate kakav savjet il ste već ovo odradili, pucajte...

Privremeno riješenje tipa tih čepića mi čak i odgovara ako bi se ispunio plan da cijeli auto ode u foliju... onda bi prije ja već nekako skrpao i ispeglao rupe.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma


eto... malo sam pobrisao rpice da ih se bolje vidi :D

Uglavnom koliko gledam... nemre se to kvalitetno napravit bez da se iskešira dosta. Sad je samo pitanje dal ću u Bauhausu kupit ljepljivu traku ili čepiće heheh
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam mogao odolit :D samo sam zakasnio sekundu heheh

..e pa to je i meni... puno mi je bolji bez, samo šta sad treba rupice riješit, jer to nemože tako ostat. Dali će bit problem ili ne neznam, ali i kad se digne hauba teško je do rupica doć, pošto su iza duplog lima a ne plastike...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
I ja sam bio siguran da neće bit rupica... al eto, šta je tu je. Auto je od prvog dana kod mene, tako da ako ih je netko bušio, bušili su ih u francuskoj :grin:
Slova C....O.N imaju pipak koji ulazi u rupice, kao i C 3.

Al ako ništa našao sam danas čepiće... malo je ovaj pipak širi nego rupica, al nakon malo fušarenja i rezuckanja pašu ko saliveni. Èak se i vrlo čvrsto drže unutra - pa mislim da neću ni stavljati nikavo ljepilo u kombinaciju... ako i otpadne imam ih još. Jedino me ta voda još muči, dali će ulazit u zadnja vrata... al vidit ćemo, ionako nebi smjeli bit čepići dugo na autu ako bude po planu.

Večeras ako stignem ću ih polakirat i sutra slikanje ako nebude kiša :D

..............

baš sam čekao kad će neko juru nać :grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ko zna šta biš reko da ga uživo vidiš heheheh :D

Evo mislim da će ovi čepići biti dobro riješenje... mali su, taman prekriju rupicu. Suzio sam malo ove pipke i sve super za sad. Samo ih još u farbu hitit treba



evo ih na autu... bijeli. Ne bodu toliko oči koliko sam mislio da oće

 

Dalibor

Dado Tornado
:wtf: to si bil si u zagrebu?


ako će ti trebati inspiracije možeš pogedati kak je C3 izgledao kao prototip :)

[ame]http://youtu.be/A_FlS4gf5JY[/ame]
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma stalno muvam PGŽ - Istra - Zg... i uvijek sve na knap heheh Evo ove znakove i čepiće riješavam još od subote hehe po 5 min svaki dan :D
Sad ću ih polakirat prije nego se onesvijestim... a sutra idu gore ako se dignem na vrijeme (i ako se uopće sjetim).

A ovaj prototip je preheben... prvi put ga vidim hehe
Šou mi je ova urica koja se diže iz armature... i stakleni krov :wub:
Uvjek patim kad vidim c3ku sa panoramskim... samo mi kroz glavu počne prolazit kako bi to sebi ubacio... možda neka stara balkonska vrata, ubodna pila i deri :grin:


..........................................

Evo ih... finito :)



montirani... samo treba pod hitno auto oprat :D



Evo... ja sam zadovoljan, ni ne primjete se ako se ne gleda... a i ako je auto u sjeni, nevidljivi su... kao desna strana na slici.



Još si jedino razmišljam dal da pustim znak od citroena ili ne :thinking: al mislim da će ostat... Dobro izgleda ovako kako je
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ivane el ima kakvih noviteta na c3?
El si štogod dorađivao?
Sunce se pokazalo pa će se nešto sigurno dorađivat..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èekam zaostale plaće :D i par slobodnih dana hehhe. Al planira se...bit će nekih senzorića, kabelića ovo ono ;) bit će te pravovremeno obaviješteni heheh
 

Krky

Lakerski profesionalac
Meni su loši farovi, trebal bi druge, sad sam se strošil za gume i felne,
danas mi je neki tablet uletel 7 inc za jako malu paru, i neko malo predpojacalo da dobim zvuk na zvucnike, inproviziral sam danas preko kabla na slušalice i sa druge strane sa bananicama na aux predpojačala i radi bezprijekorno, maram ga sad samo ufiksirat i provuč kabel iza za punjač preko upaljača da mi se sa kontaktom pali..
 
Na vrh