c5 x7 2.0 HDi 138 FAP BVM6 DW10BTED4 i jos neke skracenice

poginaldo

Active member
da ne ispadne da se hvalim nije moj zenin je, ako igra neku ulogu bijele je boje, malo ga sredjujem po svom ukusu, prezadovoljan sam do sad

kupio sam ga 2012. godine, tada je imao 98K predjenih kilometara i nepune dvije godine, sada ima preko 230K






jedna od drazih slika, onaj osjecaj kad te pogodi pjesma, a nema harmonikasa u blizini

 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome... odlična je fotka. Rijetko izgleda tako sportski, odlično ste mu linije uhvatili. I cijenim riješenje tablice :cool:

Jedino mu fali neki nastavak auspuha, al to sam samo ja :D
 

poginaldo

Active member
zadnjih mjesec dana su popravljane felge, i napokon proslog vikenda postavljene ljetne gume


izgled prije














izgled poslije















i na kraju mali dodatak












fali mu ovo, cim nadjem kupujem

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
E to bi mu odlično leglo... a ova ideja sa naljepnicom u felgi je vrhunska, super ispalo. Nije mi nikad ni blizu nešto slično palo napamet.

Jedini se nadam da imaš one ceramic pločice da ti ne prlja felge jako :D
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Krasan auto!
Detalji čine cjelinu, a ovdje su detalji stvarno vrhunski složeni.

Èini mi se ili ima distance na kotačima?
SKN je samo naljepnica ili je stvarno čipiran?
Kako je usis tako prljav?
 

poginaldo

Active member
Hvala za opazanje, distance naprijed 22mm, nazad 25mm, SKN nije ''samo naljepnica'', usis je bio prljav, sad vise nije heheheh pa nisam ga dirao skoro 120.000 km, a ni K&N ne cini cuda, mada ga redovno operem svakih 20.000km
 

poginaldo

Active member
toskana je tacan odgovor, dobitnik ste bezpovratne karte za bahame, maldive po vasoj zelji za jednu osobu, mozete poslati npr. punicu ili nekog vama dragog


felge radjene kod profesionalnog lakirera, malo se oduzilo, skoro dva mjeseca ali su uradjene po JUS-u
 
Na vrh