c5 x7 2.0 HDi 138 FAP BVM6 DW10BTED4 i jos neke skracenice

pokra89

Well-known member
ajme ekstraaaaaaaa :wub::wub::wub::wub::wub:

bas mu dobro stoje snježni uvjeti! meni je zelja otic na grossglockner :angel:
 

diegos

Well-known member
Odlično! :palacgore: U te krajeve sam trebao prošle zime, ali baš je tad bila neka snježna mećava pa odustao :D
 

poginaldo

Active member
ja odustajem vec dvije godine, sad sam sisnuo zube (stavio nove gume i lance u gepek) i krenuo, mogao sam i s ljetnim sto se tice ceste i vremena. super sam prosao, dan prelijep, posto sam krenuo u ponoc iz sa, tamo na rampu sam stigao cini mi se oko 9, uz manje i vece pauze kroz hr i slo. kaze teta na rampi da nismo mogli ljepsi dan izabrati i super sto smo poranili jer jos nema guzve. tako je i bilo citavim putem dok smo se penjali, ali kad smo krenuli oko 1300 da se spustamo vec su pocele guzve i dosta auta zamotanih u novine (mislim da sam vidio novu a klasu, i neki mali bmw koji ce tek izaci). i jedan savjet ako krenete, treba nizbrdo praviti vise odmora nego uzbrdo, zbog da ne smrde kocnice ko meni :twisted: kad sam seljak :twisted:
 

Milosh

Test
i jedan savjet ako krenete, treba nizbrdo praviti vise odmora nego uzbrdo, zbog da ne smrde kocnice ko meni kad sam seljak
Dobro je to, ti si se barem spuštao niz ozbiljnu planinu. Ja se Fokusom spuštao sa pišljivog Rujišta i umislio da vozim F1 i kao da će kočnice bolje kočiti kad se ugriju. Sišao dole i na ravnom putu jedva zakočio pri 50 km/h.. Sreća da nije neko izašao na cestu pred mene. :eek:
 

poginaldo

Active member
ozbiljni ga ljudi rade, poceli smo od toga da uradimo prednji branik koji je otisao od kamencica, i onda poceli skidati dio po dio i nalazili hrdju unutra u blatobranima, prednji dio krova odmah iznas stakla, nazad ispod branika.... sitne ogrebotine po vratima ''s parkinga''... necemo dirati gepek obecavam, i pola krova heheheheh

nego sta mislite o


https://brock.de/en/felgen/rc-design-rc23-ks-2/
 

Milosh

Test
Felge bi bile vrh!

Ja mislio da Citroeni ne hrdjaju.. :whistling:

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

poginaldo

Active member
ivane, 18 cola bi za ljeta, a one orginalne ima i milos iste pa mi vise nije cejf :p

milose, hrdjaju, galsko smece zar nisi znao :) al ne dam ga nikome
 

poginaldo

Active member
radim kod druga u sarajevu, firma prestige, bave se limarijom i autoreparaturom. nekoliko sam se puta uvjerio u kvalitet njihovog rada tako da nisam dileme kome povjeriti ovaj posao posto ovo auto mislim vozati jos najmanje 3-4 godine. isto tako sam razmisljao o orginalnim 19kama i nisam imao dileme da ih necu staviti jer sam auto ''spustio'' 45mm na spiralama pa mi se cak i sa 18kama nekad zna desiti da strugne na nekom pregibu kad malo brze vozim. a i stavio sam distance tako da 19 ne bi stale nikako, a distance moraju ostati i tacka :D
ne znam koliko ce me love izaci sve, znam da je vjetrobransko staklo oko 450€, uz to imam jos 550€ pa sam mu rekao da se uklopi kako zna heheheheheh
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Super... al 18 i 19 felge... pa sam odgovarajućim gumama su ukupne dimenzije kotača iste.
 
Na vrh