c5 x7 2.0 HDi 138 FAP BVM6 DW10BTED4 i jos neke skracenice

poginaldo

Active member
nije moj, zenin je, a radi mi moj majstor ;)
klackalice, svih 16, ventili nisu, podizaci nisu,
glava na ravnanje, nove brtve, novo remenje,
puNpa i zatezaci i napadamo 0,5 miliona km
 

poginaldo

Active member
zasad sam nabavio klackalice FAI po cijeni od 8€ cini mi se, 26€ su u citroenu orginalne, remen je conti naravno, tj citav set je contitech (puNpa, zatezac i rolna, kanalni i zuBcasti remenovi) 150€, elring brtva 25€, ne znam koliko ce me doci ravnanje glave

kad sve zavrsim podnesem racune i priznata mi je garancija, tj nadoknadice mi sve troskove, ali ja sam bez auta vec vise od 24 sata ako me razumijete :twisted:
 

poginaldo

Active member
upalim ujutro auto normalno, predjem 200m na parkingu, i cekam zenu i bebu da ih vozim u vrtic, kad se auto samo ugasi. i to je to. znaci na parkingu :p ja vozio :p posljedice su nasegledive heheheheheh

nadam se da cu sutra znaci sve detalje pa da vam prenesem tacne cijene, mada sam vecinu dijelova nabavio preko prijatelja pa to su cijene mozda i do 20% jeftinije jer i ja radim u prodavnici autodijelova i sve su mi to kolege
 

poginaldo

Active member








e ovako:
-16 klackalica po 8€
-set zupcastog remena sa pumpom vode 120€ (conti)
-kanalni remen 13€ (conti)
-brtva glave 38€ (elring)
-usput mjenjam i grijace kad su na ruku posto ih nisam nikad dirao 4 komada 80€ (beru)
-ravnanje glave i ''šlajfanje'' 2 usisna ventila 75€
-ruke majstora... moze svirat qrcu necu mu nikad platiti :D
 

Milosh

Test
Iskreno, ova slika gdje se sjaji kao ogledalo mi djeluje nerealno, kao da se neko igrao u Photoshopu, ili sa HDR fotografijom. Vjerujem ja tebi, samo bih volio to vidjeti uzivo ili na još kojoj slici.
 
Na vrh