C5 X7 2.0 hdi 103kw exclusive 2011g

mengela

Well-known member
Donator foruma
Doomy je to obrazlozio u detalje
Sve jasno ko dobar dan! Agregatna stanja H2O-a svladana!

Mengela, trebaš skinuti plastiku pored maglenke (na kojoj je parking senzor), a onda izvadiš maglenku, drže je samo kopče:
Hvala Milosh, doktore!
 

pokra89

Well-known member
Rijesio sam onaj odjeljak kod mijenjaca, nije ispao identican kao ostale obloge al je mnogo bolje vec je bilo!
jesi li uzeo plasti dip crni ili mat crni? ne znam koji bi bolje išao na ručke od vrata, mislio sam njih malo obnoviti
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
jesi li uzeo plasti dip crni ili mat crni? ne znam koji bi bolje išao na ručke od vrata, mislio sam njih malo obnoviti
Mat crni al neznam bas za rucke vrata jer se meni onaj dio koji sam radio crta od noktiju, ne guli se nego ostaju bijele crte kad zagrebes, al nestanu kad pocistis! Probaj stim sjajnim al na necemu drugom za probu
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Captain's log, supplemental!

Zbavih prosli tjedan felge 18" atlantuqe s gumama za ljetni setup, gledo ih duze vrijeme na olx-u, nije mi vrag dao mira... felge su uredne manje-vise, par ogrebotina, nista strasno! Gume lose, moram uzet dvije nove za ovu sezonu, a imam vec ljetne 17 sto su dosle na autu...:cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a... uglavnom, pun podrum guma a trenutno ne mogu nista iskombinirat! Sta cu, moro sam, stoje mu ove 18" ubile se zanj... Ne mogu docekat da ih stavim, vulkic mi je imo smrtni slucaj, a cekam i placu... i tako
Evo fotki
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Samo neznam imaju li senzore pritiska, lik od koga sam ih uzeo vozio je 1.6 golaca pa ni on nezna, ako nemaju onda cu to morat iskljucit do zime a ako imaju zanima me oce li ih auto prepoznat il ih moram uparit il sta vec? Ima tko od vas dva seta sa senzorima?
 

gambler072

C5 enthusiast
Kakve su ti te ljetne 17ke? :D Ja planiram da se rijesim ovih trenutnih ljetnih, a nije mi budzet bas dozvolio prelazak na 18ke i kupovinu guma za 18ke. Saljem ti u PM profil jednog dobavljaca guma na olx, vidi ima li sta, cijene su ok skroz.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Hvala na tip-u, vidjet cu za gume s vulkicem sta iskombinirat! 17" su michelin primacy 3, nisu lose mogu izgurat ovo ljeto
 

gambler072

C5 enthusiast
Imam vec takve, koje mogu izgurati jos 2 ljeta, mislio sam da su neke dot 16 ili 17 :) ne mogu ti pomoci, nazalost, a kako sam gledao ovaj profil nove su za cash kod njega trenutno najpovoljnije. Doduse tek sada ce da krenu akcije ljetnih. Sretno sa 18kama, transformisu auto totalno.
 

pokra89

Well-known member
Gledam i ja, ali sam uvijek bio više za 19ke, i prekjučer reko ma uzet ću one 18ke, tu su, mogu i otic po njih, i krenem tražit, kad prc Milojka
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ma ja gledao stalno 17" al nisam uspio nac nista alavije... Ove mu stoje boli glava... moro sam ih imat, vidjet cu sta ce svitava odnjih napravit... :)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Captain's log, supplemental:

Ljetni setup, stavljen neki dan a nikako uhvatit vremena i cist auto za fotke... Uglavnom naprijed sam stavio dvije nove gume, odlucio sam se za savu uhp, cisto vodjen razumom, daje najvise, ulozeno dobiveno i ima dobre recenzije.. zimulje su takodjer savine i zadovoljan sam! Otraga ostale barumke, nisu lose, ima 5-6mm profila taman ova sezona... moram jos otic do mehe da ucitamo felge/senzore jer ih auto nepozna, ako bude sta zahebavalo "cupat cemo ih izida" :D
Evo sl. Before i after


I njesra s senzorin...


E i zguza!
A i tulipani mi procvjetali...


:D


Oni mi kazu kad treba litnje...
 
Na vrh