C5 X7 2.0 hdi 103kw exclusive 2011g

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ja sam razmisljao o 18 kama al me brine da su oversize za moje auto a pogotovo za svitavu, ko je kad isao tuda do Neuma zna o cemu pricam :)
 

gambler072

C5 enthusiast
Bile su na piku dobre 18ke sa savinim uhp2 gumama dot 2017, 800KM, ali su otisle. Mislim da je to onaj C5 sto mu je Milosh maznuo izduve. A ne vjerujem da su oversize, ako i jesu, bar ljepse izgleda :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Je izgleda lijepse u svakom slucaju, al i osobnog iskustva govorim da se najbolje drzat tvornicke velicine, dva puta sam rasjecao po dvije gume radi oversizea a to je ozbiljan trosak pogotovo za ovako nesretne dimenzije c 5tice
 

pokra89

Well-known member
@gambler072 te sa savinim što su otišle nisu bile 800 već 990, a od 800 i sad imaš na barum bravuris gumama. A felge su čak u boljem stanju nego one na savinim gumama.
 

gambler072

C5 enthusiast
Bile su 800 za cash, 990 im je bila cijena na oglasu, slao sam upit za njih jer je malo falilo da ih uzmem.
Zaspamasmo covjeku dobru temu :)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Samo pisite, nek se nesto dogadja

De mi recite cime bi ovo bilo najbolje zalijepiti, kombinacija guma-metal
Obostrano je drzalo mjesec dana pa se opet odlijepilo
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Hvala doomsday vjerovatno bi ovo valjalo, al sta cu s vlikom kantom? Probat cu s neostikom (metapermom) drzat ce i on nekolko...
:D
Valjda...
 

Doomsday

U prolazu...
Pa da, neostik bi moga držat, samo dooobro očisti sve, i malo neka se počne sušit, pa dobro pritisni...

Ali, i nije ti ovo tako velika kanta, samo 1 litra, to je univerzalno lipilo, za sve i svašta, brzo to ode...

Valjda...

:D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Imam pun podrum kanta i limenki onoga "nek se nadje" i "moze valjat i dogodine" :D
Probam s metapermom on mi je lako dostupan a mozda ga negdje i imam...
 

gambler072

C5 enthusiast
Iz iskustva sa prethodnim autom, Neostik ti nece drzati. Hoce privremeno, ali se ne ponasa on dobro na metalu. Ili ova kantica ili ljepilo za staklo po meni.

P.S. Doomsday uzima procenat od prodaje 3M proizvoda :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
ljepilo za staklo jel to ono malo sto izgleda kao super lijepak, sto se koristi za zalijepit retrovizor za sofersajbu?
 

Doomsday

U prolazu...
Neee...

Obično kad ti kažu za staklo, misle za šajbu, ono crno šta se dosta suši i kad uhvati ostane relativno fleksibilno...

Valjda...

:D

P.S. nemam ja ništa sa 3M, majkemi, osim što stvarno imaju vrhunske proizvode...

:grin:
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Uzet cu si nesto od ovoga, vjerovatno 3Movo, hvala! A ak ne bude drzalo nema nego 'pljunut pa zaljepit'
valjda....
:)
 
Na vrh