Automatic

Well-known member
Evo rastanak,nije mi baš bio pretužni jer me auto razljutio u novčaniku par puta,postao ponosni vlasnik grand cherokee V8.Nadam se da vas nisam davil ovih godinu i pol.Bio sam zadovoljan citrom ali jednostavno pre nježan auto za mene.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Evo rastanak....postao ponosni vlasnik grand cherokee V8....Nadam se da vas nisam davil ovih godinu i pol
Znači, rešil si ga se,a ? :whistling:

Èestitke na novoj kupovini i da te služi kak treba :cool:

Kaj bi nas davil ? Sam se nadam da nebuš sad odustal od foruma kad više nemaš citru...tvoji savjeti su više nego cijenjeni i treba nam što više ljudi koji znaju o čem pripovedaju i kak se kaj dela ;)
 

Automatic

Well-known member
Ma još je citro doma ,u ponedeljak ili utorak bi trebao da ode ,danas sam još napravil lagani servis na vozilu da bu čovek sretan kaj ga je kupil.E sad sve je dogovoreno 100 posto ali još se uvijek more dogodit da citro ostane(već me par ljudi zaj...lo).Ako sad transakcija ne uspije onda bum citra ostavil.Inače imam granda u drugoj kombinaciji tak da ga početkom tjedna kupujem sa ili bez citra.Budem javil a i ostat ću na forumu možda ne baš svaki dan ali ćut ćemo se .
 

Automatic

Well-known member
Kaj da velim,, čovek me od...bo,,,zamjena propala ,dolazi mi druga opcija ali šta će mi sad dva auta sa velkom kubikažom,uopće neznam kaj sad napraviti.Ova druga opcija mi ne paše jel neznam kam sad sa citrom.Više niš ne radim dok nema ugovora ovjerenog a ne da ti se čovek javi i veli da ima kupca za keš da se zaj...o .To što je mene zaj..... nikom niš.POuka ,,,ljudi ako mjenjate auto odmah napravite ugovor da kasnije nebi došlo do ovakvih situacija ,da se netko premisli jer bute imali samo troške i izgubljrno vrijeme.Danas ima malo ljudi da im možete vjerovat na riječ,,ustvari nema takvih
 

Automatic

Well-known member
Imal sam toliko kombinacija ali svi se nešto predomislili ,sve 100% riješeno onda se ne javljaju ,pa samo pošalju poruku.Neide mi u glavu kome budu granda 5.2 u ovo vrijeme prodali.Em kaj troši ko lud,em kaj je star,em kaj neću neku veliku nadoplatu ,em kaj sam jedina :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a koja u ovo vrijeme oće uopće tak nekaj kupiti,,,,bil još jedan u americi ali taj je davno umro.Previše stvari mi neda da se auto proda i to mi sumnjivo ,a valjda me toliko voli
 

Automatic

Well-known member
Odustal od prodaje.Evo citrač ipak ostaje a i još jedna xara stiže za suprugu.Nakon pokušaja prodaje i zamjena svega mi pun k...c.Toliko podcjenjivanja mog auta i nuđenja krami po cijenama od 3000-4000 soma da mi se smučilo.Mislil sa, se maknut od citra ali kaj god probali uvijek se nekaj izjalovi.Probal sam granda od 15 auta 2 donekle naravno neregistrirana i za 94 godinu tražili da ja nadoplatim LUDILO.Posvađal sam se shrpu ljudi i je.....al sam im mater.Pokušal sa opelima digli cijene 94-5 do bola oko 2000 eura.Na kraju sam dobil popizditis odlučil kupiti xaru za ženu i definitivno se bum bacil na citre .A kad mi dođu sa opelom ili grandom onda budu videli da je servis za citra jako jeftin u odnosu na druge aute:twisted:.Kad misle da imaju skupe aute onda budu imali i skupo održavanje.Izgleda da citra morete prodati samo ljubiteljima citroena.Ljudi jednostavno neznaju kaj je auto i drže sa švaba ko pijani plota.Toliko glume za krame nisam videl ni na jakuševcu.Vi čoveku nudite auto ispod svake cijene a on svom digne 3 puta i treba nadoplatiti neku siću i dvoumi se .E rekel sam nem ga prikazival auto košta 3800 i ako to neće niko dati ne ga ni vozil nek se vozi na k.....u
 

Zmix

New member
Prijatelju, ulepšao si mi dan! :euforija:
Lepo sam te pitao... šta ćeš bolje kupiti za te novce?
Samo ti to teraj! :cool:
 

Automatic

Well-known member
O zmixane ,ti mi uvijek ulijevaš nadu i nadam se da sam napokon došao k pameti.Previše sam uložio da bi se dal prcati kojekakvim luftbrenzerima.Sad za koju hiljadu mi dolazi servis a onda stavljam i nove sfere.Moram ženi kupit automatika ali baš xari i ne vidim za neke manje pare ,a pogledal bum koju xantiu za sebe ako žena otuđi c5(iako mislim da sa 3.0 nebu i nekaj zaradila na poslu).Pozdravi ekipu ,koliko čitam da bu nekaj novoga.
 

Zmix

New member
Prijatelju, tvoj C5 je zaista odličan.
Istina je da si uložio dosta i novaca a i živaca pa bi bilo glupo da ga prodaješ sada kada napokon imaš sređen auto sa kojim možeš bez problema otići i na kraj sveta, a naročito sada kada auta nikada nisu bila jeftinija.
Da ne govorim o osećaju vožnje u hidraulici - neprocenjivo! :cool:

I da, dobro si čuo, ima jako lepih novosti. :)
Bože zdravlja, krajem petog meseca Majda i ja ćemo dobiti dve male bebice. :)
 
Na vrh