C4 picasso 2.0 hdi black mamba

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Jutros vozio sa dugim svetlima, nije mi niko psovao majku. Oborio sam ih maksimalno, jos jedno 30 minuta vožnje i biće potpuno suv iznutra. Ako ponovo kondenzuje, onda cu udariti silikon po gornjoj ivici fara, ili ga skinuti pa celog preći.IMG_20211101_090752.jpg
Osusio se far, vratio gumene poklopce. Sutra ujutru mozda opet ponovim postupak za svaki slucaj
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nasao sam uzrok svega, kad stane kiša, prvo cu izvaditi onu izolaciju iznad motora, jer osim sto se kvasi, nema drugu svrhu. Onda cu opet sve rastaviti, i proveriti da li mozda pao taj donji deo ispod soferke. Jer ne naleze najbolje plastika od gore na taj deo. Tu voda prolazi, no, prvo kisa da stane, pa u boj

:mobilizator:
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Lepicu. Verovatno SIKA lepak za oluke, i to kad stegne, nece vise voda moci proci
Narucio novu plastiku oko brisaca, i zadnji levi far, koji je puknut od kad sam uzeo auto. No sad je primio dosta vode u sebe. Za vikend resavam sve toIMG-68bce4b8970083d0ac6ac9e56914ee0a-V.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Sobzirom da je kisa vec danima, i danas, nisam uspeo resiti ono glavno. No, zamenio sam zadnji far, iz starog izašla litra vode, i posle dosta mučenja, zamenio gumu na prekidaču gepeka. Proverio stanje oko akumulatora i BSM, vode je bilo na kesi, ne bi trebalo da je ista probilo unutra. Sutra bi trebalo da nema kise, pa cu zavrsiti posao. SIKA lepak za oluke sam uzeo :)IMG_20211106_092410.jpgIMG_20211106_092556.jpgIMG_20211106_093204.jpgIMG_20211106_093105.jpg
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kolega sa bratskog Citroen Srbija foruma mi je dao, neverovatno da je imao rezervnu gumu.
Iskoristio momenat bez kise, i dosta brz odradio sve sto sam planirao. Nova plastika je legla odlicno. Presao sam svuda gde sam smatrao da treba sa Sika lepkom. Ne vidim nacina da sada voda probije kao ranije.IMG_20211106_120628.jpg
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Imao takvog ali za staklo i raspao se za tri mjeseca. Iz Lidla. U paketu je bio i 12V punjač koji je poruzinavio. Lol. To nikad nisam vidio. Haha
Prije toga neki xy iz moby shopa nekog anonimnog za 40 kuna i stoji već petu godinu na staklu. Počeo je Lidl dobro, a sad govna uvaljuje.
 
Na vrh