C4 II - Pozitivna iskustva

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda je ko Trigger mjenjao i četku i dršku već nekoliko puta... al metla se neda.
 

Rocky555

New member
Drugi C4 II u par godina, ovog vozim već godinu dana. 115 ks HDI, automatic.
Nikakve zamjerke, kvarovi, ništa.
Ergonomija za mene idealna, a navozio sam se kojekakvih auta, pogotovo jer često putujem vani pa na aerodromu uzmem rentacar tako da sam svašta isprobao.
Gepek ne znam jel ima veći u toj klasi auta.
Robotizirani mjenjač ili mrziš ili ti je ok. Meni je ok, prednosti nadilaze mane, bar za mene. Ionako se vozim 90% po gradu.
Zadovoljan sam i držanjem na otvorenoj cesti.
Ako ću baš tražiti manu onda je to samo što navigacija nije touchscreen.

Žao mi je što ne postoji normalan novi C4 nego samo onaj C4 Cactus koji me ne oduševljava baš. -_-
 

markan1000

Well-known member
i ja sam se nekidan vozio u svome, i pomislim kako je to, unatoč svojim nekim mušicama, stvarno dobar auto, da se baš osjećam dobro u njemu dok ga vozim. širok, udoban, bez crvčaka, ugodno grije/hladi... da su se još samo s nekoliko finesa malo ozbiljnije pozabavili (dampanje vrata, izolacija kotača i plastika na središnem grebenu), za mene bi bio praktički savršen auto. ne pričam o voznim osobinama jer definitivno nije za agresivnu vožnju po zavojima (tu ima puuuno boljih auta u klasi), nego baš o dobrom odjećaju dok se kruzam s njim...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nakon osam godina vlašništva? Dobro je i poslužio :D
Ostaješ na Citroenu ili pičiš dalje
 

Cutac

Prèkaroš
Evo kad si već dignuo temu, evo malo pozitivnog iskustva...


Opereš ga i onda moraš sušiti izolaciju doma jer brtva kod šajbe nikog boga ne drži...
 

Blackking

Kralj
@ivan222

Pa evo ostao sam na francuzu.. Kupio sam si Renault Clio 1.5dci ali sam takodjer prešao i na Njemačku auto industriju :) Stigao je 318D :) :D

Moram priznat bilo je dosta tesko prodat benzinca C4 :) no pozitivna strana tog auta je sto me doslovno niti jednom nije ostavio na cesti.. I bio je jako ugodan.. Amortizeri i ovjes opcenito u 8 godina ništa nisam mjenjao.. stvarno nije ispao nakraju loš sobzirom da se vozim po Zagrebu 95%.. Što se tice motora.. Tu sam se razocarao skroz i zato sam ga prodao... Polu generalku radit na 110000 kn.. Totalno lose...
 

boškobuha

New member
I moj sutra ode, sad sam ga ispraznio i prevezao se za oproštaj 10ak km. Bome, nijednog auta do sad mi nije bilo više žao kad je odlazio. Odlučili smo se za Scenica za zamjenu, jer ih je puno u ponudi, a cijene male. Ali ako naleti koji Picasso u rangu, ostajem na jelkici, neću ga ni pregledavat.
 

zulufer

Active member
Što jeftinije, sad budu sve brže pregorjevale tak i tak, moje mišljenje. Dečki su hvalili Osramove, ja ih kupio, stavio i pregorjele nakon točno godinu dana sa tjedan razmaka :D. Stavljene u travnju 2018. u travnju 2019. mijenjane samo tjedan dana razlike, kao da su programirane da traju godinu dana :D. Moje općenito je iskustvo da one prve žarulje što dođu s autom traju najdulje, poslije kakve god da se stave ne traju tako dugo, isto je sa akumulatorima... prvi s autom traje i do 7 godina poslije se mijenja svake 3 :D
 

Doomsday

U prolazu...

radojkta

Member
Da na Mall-u su na akciji već neko vrijeme ali nemam vremena čekati. Budem uzeo danas Philips neki srednje cijene one su mu tvornički skidao sam da vidim.
 
Na vrh