C4, 1.4 VTi, by Cutac

Profiler07

Well-known member
Cutat prijatelju jel tvoj C4 bučan kad ga vozis?Ne motor i ne silovanje auta nego jednostavno buka u vozilu kao da uopste nemam lezajeva na tockovima.U srijedu vozim auto da mijenjam zadnje diskove pa moram i lezajeve ali cu reci da mi prekontrolise i prednje lezajeve usput.Gume sam uzeo nove i idalje buku ne bitno da li je zimska ili ljetna...ili je meni to sve cudno jer se u C5 ne osjeti ama bas ni jedan zvuk sa vana :S
 

Cutac

Prèkaroš
Do 100 na sat se niš ne čuje u autu, jedino oko 60 na sat neš tuli negdje u pozadini, ali od kad sam ga uzeo je tako.
Ali ne, tih je, ništa se ne čuje osim guma.

Dobro si me sjetio, danas sam stetoskom slušao. Vakuum pumpa je tiha, dizne su glasne i lageri španera remena i aktivatora pumpe vode šrotaju.
Moram vidit jel se to da mijenjati ili mora cijeli sklop ići. Baš me zanima šta ima na VTS za čuti :D
 

Profiler07

Well-known member
Ma kod mene je motor stvarno tih ali buka je u kabini kao da idem u avionu.Ajd ionako zadnji lezajevi idu vani,koji mi set kvacila preporucujes sachs ili luk?plocice,diskove?sve je doslo na red za izmjenu
 

Cutac

Prèkaroš
Opet mi se neka kretenčina zabila u auto.
U koloni u zg, kreten u Pasatu crvenom KC registracija, proćelavi neki jazavac, pustio kočnicu i auto ide unazad. I ja sjedim 5 sekundi na jebenoj trubi i on se nasloni. I onda kad sam izašao van se pomaknuo naprijed, ali ni slučajno da se ispriča ili što.
Mamu mu jebem, sjebala ga kamera 🤣
 

dinko1981

Well-known member
Neces vjerovat danas mi se desio slican scenarij samo sam na srecu bio u puntu. Lik fula skretanje, stane i u rikverc. Ja sjednem na sirenu ali zali boze uzalud, dok me nije poguro. A sreca u nesreci da je punto u socijala opremi pa je branik bez boje i bez stete. Covjek je bio normalan, vidi se da je bio zbunjen i da mu je zao pa smo se rukovali i svaki svojim putem dalje.
 

Cutac

Prèkaroš
Pa to, nije bed što se naslonio, nego što je ****a.
Gle, jebiga, desi se, ali bar nemoj biti govnar pa otići.
Još je ovaj kreten ko za sto jebenih vragova minutu ranije IZAŠAO IZ AUTA tako da se vidi tko vozi. Stvarno si je servirao kaznu za pet. Idiot glupi.
 

Milosh

Test
Ja imao sličan slučaj dok sam čekao u redu na Bregani, svega 30 m od kućica. Ja stajao u koloni i držao kočnicu, i pustim kočnicu, a lik iza mene pomislio da krećem i krenuo i naslonio se na branik, i odmah ko iz topa izletio iz auta sa spremnom pričom kao šta ja radim, ja kao krenuo u rikverc i naslonio se na njega. Ja pogledam i vidim da nije ništa u autu, i kažem mu Ne pravi se budala, znaš šta si uradio, ako nećeš da idemo naprijed do policije uđi u auto i ćuti, i tako je i bilo. Te drskosti i spremnosti, optužiti mene u roku od sekunde.
 
Na vrh